Młoda wokalistka Julia Lato spełnia marzenia i prezentuje debiutancki singiel

0
1371

„Wiesz o mnie mało” to pierwszy, debiutancki singiel 15-letniej wokalistki Julki Lato. Premiera utworu odbyła się we wtorek (23 czerwca).

Julka pochodzi z miejscowości Wierzchowiny w powiecie krasnostawskim. – Pomysł na singiel podsunęła mi Agnieszka Wiechnik, która w 100 procentach pomogła mi spełnić moje marzenie. Zawsze marzyłam o tym, aby wydać swój pierwszy singiel! Oczywiście zawdzięczam to także mojemu tacie, który mnie wspiera wraz z moim starszym bratem, bo bez niego też by się to nie udało – cieszy się wokalistka.

Utwór piosenkarki opowiada o chłopakach i znajomych, którzy nie dorośli jeszcze do prawdziwego związku. Opowiada on również o przyjaźni, lecz piosenka jest kierowana nie tylko do młodzieży, ale i dorosłych.

Nagrania do teledysku odbyły się w TN Studio w Lublinie. – Nad teledyskiem w studio spędziliśmy około 10 godzin, więc staraliśmy się zrobić wszystko jak najlepiej. Z Agą ustaliłyśmy, że teledysk będzie w barwach biało czarnych, ponieważ tekst utworu jest nieco „zadziorny” – tłumaczy Julka Lato. – Całość stworzyłam przy współpracy ze świetnymi tancerzami ze szkoły tańca Dance Mania, Rafałem Popem, MAVOII, Elizą Pieńkoś oraz wokalistką Agnieszką Wiechnik – podsumowuje.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments