Przebiorą się za Mikołaje i pojadą przystrojonymi motocyklami w odwiedziny do dzieci z lubelskich szpitali i domów dziecka w Lublinie. W niedzielę (8 grudnia) MotoMikołaje wystartują o godzinie 11:30 z placu Zamkowego.

– Już od trzech lat lubelscy motocykliści pod przewodnictwem stowarzyszenia Moto Inicjatywa zbierają swoje siły, aby sprawić radość dzieciakom przebywającym w placówkach opiekuńczo-wychowawczych oraz szpitalach. Pragniemy, aby w ten dzień zapomniały o swoich problemach i choć przez chwilę poczuły magię zbliżających się świąt – podkreśla organizator wydarzenia Mateusz Talarowski. – Warto pomagać, bo przecież nie ma nic piękniejszego od szczerego uśmiechu najmłodszych – dodaje.

Motocykliści spotkają się o godzinie 11.30 na placu Zamkowym. Również z tego miejsca, o godzinie 12 wyruszą paradą najpierw do dzieci w szpitalu przy ulicy Chodźki, gdzie rozpocznie się główna część imprezy, podczas której na najmłodszych czekają liczne niespodzianki.

Oprócz szpitala przy ulicy Chodźki w Lublinie, motocykliści na swoich jednośladach odwiedzą również dzieci w Szpitalu Neuropsychiatrycznym, w Domu Dziecka przy ulicy Pogodnej oraz w Domu Samotnej Matki.

Fot. Dominika Polonis/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments