Do końca roku w Targach Lublin czeka nas wiele wydarzeń rozrywkowych. Będziemy mogli wziąć udział w dobrze znanych imprezach, które cieszą się dużą popularnością. Sprawdziliśmy, na co warto się wybrać i co zobaczyć.

Październik

Atrakcje w październiku rozpoczną się już w pierwszy weekend miesiąca. W sobotę (1 października) i w niedzielę (2 października) będziemy mogli wziąć udział w Moto Session. To coroczne wydarzenie dla fanów motoryzacji, na którym zobaczymy nie tylko najnowsze modele aut, ale również pokazy driftu i stare samochody. Początek imprezy o godzinie 10:00.

W sobotę (8 października) i w niedzielę (9 października) w Targach Lublin odbędzie się Lubelski Kongres Designu i Architektury. Jest on częścią targów LubDom. Będzie to już trzecia edycja tego wydarzenia. Kongres to inicjatywa skierowana do podmiotów branżowych, firm komercyjnych, a także projektantów i architektów. Tematem tegorocznego kongresu będzie ekologia w otoczeniu człowieka i w przemyśle.

Listopad

W sobotę (18 listopada) i w niedzielę (19 listopada) będziemy mogli wziąć udział w Targach Piw Rzemieślniczych. Wydarzenie rozpocznie się pierwszego dnia o godzinie 15:00. Tegoroczna edycja będzie już szóstą, w której możemy wziąć udział. Przez dwa dni targów będziemy mogli spróbować różnorodne piwa od tych słodkich poprzez słone, a także kwaśne. Bilety będą do nabycia w kasie Targów Lublin.

W sobotę (26 listopada) i w niedzielę (27 listopada) będziemy mogli wziąć udział w Targach Ona &On. Są to targi ślubne przeznaczone dla narzeczonych, którzy planują ślub i wesele, a jeszcze nie mają wszystkiego dokładnie zaplanowanego. Podczas wydarzenia znajdziecie ofertę biżuterii ślubnej, sukien, garniturów, a także fotografów, kamerzystów, DJ i cukierni. Bilety na wydarzenie będą dostępne w kasie Targów Lublin.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments