We wtorek (14 czerwca) Szkoła Podstawowa nr 50 w Lublinie będzie prowadzić nabór chłopców z rocznika 2012 do klasy sportowej o profilu siatkarskim na rok szkolny 2022/2023. Wydarzenie odbywa się pod patronatem drużyny LUK Lublin.

Klasa dostępna w szkole oferuje połączenie wysokiego poziomu edukacyjno-wychowawczego ze szkoleniem siatkarskim (8 godzin WF), zajęcia siatkarskie prowadzone przez trenera drużyny LUK Lublin, uczestnictwo w meczach zespołu z PlusLigi LUK Lublin, a także udział w zawodach sportowych i turniejach siatkarskich.

Dodatkowo klasa jest dobrą opcją do kształtowania umiejętności prowadzenia aktywnego i zdrowego stylu życia oraz prawidłowego odżywania się.

Nabór i testy sprawnościowe odbędą się we wtorek (14 czerwca) o godzinie 15:00 w Szkole Podstawowej nr 50 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia przy ul. Roztocze 14.

Osoby zainteresowane naborem do klasy profilowanej proszone są o zgłaszanie się przez e-mail: sp50@lkpslublin.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu: 605 108 740.

Fot. Dominika Polonis/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments