To jest chore! Kabaret Młodych Panów wystąpi w CSK

0
288

To jest chore – to najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, z którym artyści wystąpią w Lublinie w piątek (17 czerwca). Wydarzenie odbędzie się w Centrum Spotkania Kultur. Początek o godzinie 19:00.

“To jest chore” to najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów. Dotyka kwestii społecznych i tego z czym spotykamy się na co dzień. Program mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.

Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których w tym programie nie brakuje, scenki łączące, jak i ironiczne, a także piosenki, które sprawiają, że dwie godziny mijają bardzo szybko to kwintesencja tego wydarzenia.

Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają.

Bilety są do nabycia na stronie kupbilecik.pl, biletyna.pl, w kasie Centrum Spotkania Kultur, a także na stronie internetowej instytucji w cenie od 80 do 120 zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments