Już w sobotę, 8 lutego, startuje kolejna Dycha do Maratonu. Biegacze znów opanują Lublin i zmierzą się z dystansem 10 km. Tym razem uczestnicy pobiegną w blasku księżyca i miejskich latarni.

Tym razem Nocna Dycha do Maratonu odbędzie się w nocy z 8 na 9 lutego. Biegacze wystartują o godz. 22.30. Ruszyła już możliwość zapisów poprzez serwis Pokochaj Bieganie w Lublinie.

Każdy zainteresowany powinien założyć indywidualne konto, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy. Osoby, które wykupiły Pakiet Biegowy 2019/2020 mają zagwarantowany pakiet na bieg.

Opłaty startowe do 4 lutego, lub do wyczerpania limitu miejsc, będą wynosiły 50 zł. Na ostatnią chwilę można zapisać się również 7 i 8 lutego. Wtedy za pakiet startowy zapłacimy 60 zł. Wtedy opłata będzie przyjmowana w Biurze Zawodów tylko gotówką. Wszyscy, którzy w dniu biegów będą mieli ukończone 60 lat są zwolnieni z opłaty startowej.

Bieg odbędzie się na dystansie 10 km. Trasa biegu będzie poprowadził drogami asfaltowymi i ścieżkami rowerowymi. Na trasie (na wysokości 5 km) zostanie zlokalizowany kontrolny punkt pomiaru czasu oraz punkt z wodą. Trasa będzie posiadać atest PZLA.

Biorąc udział w 5 treningach bezpośrednio poprzedzających kolejne biegi z cyklu “Cztery Dychy do Maratonu” komunikowanych jako #SBTRLublin, zyskasz możliwość zakupu pakietu startowego na Dychę do Maratonu w cenie 10 zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments