Idealny wygląd jest zależny od wielu czynników. Efekty nie przychodzą od razu, a są składową wielu starań i tak też jest w Kosmetyce Estetycznej. Nie pomożemy zgubić brzuszka w dwa tygodnie, ale możemy sprawić, że będzie widać dużą zmianę.

O staraniach i dążeniu do idealnej sylwetki, rozmawialiśmy z Agnieszką Gazdą, właścicielką Salonu kosmetycznego Olwin w Galerii Gala.

Dlaczego warto wybrać Salon kosmetyczny Olwin?

AG: Nasz Gabinet posiada szeroką gamę usług, które łączy jeden wspólny mianownik, czyli jakość. Naszym priorytetem jest pomagać klientom w osiągnięciu ich wymarzonego wyglądu. W okresie letnim polecamy zabiegi wyszczuplające. Najpopularniejsze to Karboksyterapia, Lipolaser i Dermomasaż Podciśnieniowy. Ponadto, pomagamy w leczeniu problemów naczyniowych, trwale usuwamy owłosienie, pomagamy w walce z trądzikiem, przebarwieniami, oczyszczamy i nawilżamy skórę.

Jakie cechy wyróżniają Państwa salon?

AG: Po pierwsze dbałość o bezpieczeństwo. Pracujemy na urządzeniach medycznych, które zapewniają je na najwyższym poziomie, gwarantując przy tym wysoką skuteczność terapii. Każdy z naszych klientów, otrzymuje gwarancję dokładności wykonania zabiegów oraz opiekę profesjonalnej obsługi. Zależy nam również na miłej atmosferze, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie.

Jak w Państwa salonie wygląda opieka nad klientem?

AG: Każda wizyta poprzedzona jest bezpłatnymi konsultacjami. Zależy nam na bezpieczeństwie pacjenta i jego zdrowiu. Podczas takich konsultacji wykluczamy przeciwwskazania do wykonywania poszczególnych zabiegów. Następnie dobieramy terapię do potrzeb klienta. Co ważne, przed zabiegiem przekazujemy wszystkie najważniejsze informacje na jego temat, o jego przebiegu oraz o postępowaniu pozabiegowym. Ponadto każdy klient otrzymuje katalog z opisami naszych usług i naturalnych kosmetyków aloesowych firmy Forever, które stosujemy przy zabiegach i są do nabycia u nas w salonie. Dołączamy również próbki tych preparatów, do wypróbowania w domu. Dzięki temu, jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć klienta.

Do kogo kierujecie Państwo swoje zabiegi?

AG: Kierujemy nasze zabiegi do szerokiego grona klientów. Pomagamy pacjentom w wieku nastoletnim w walce z trądzikiem, pomagamy klientom w wieku średnim w walce z nadwagą, a także osobom starszym w walce ze zmarszczkami i nie tylko. Warto też wspomnieć o tym, że w gronie naszych klientów, znajdują się też mężczyźni, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Jakie zabiegi czekają na panów w Salonie Olwin?

AG: Po pierwsze do dyspozycji panów jest bardzo skuteczna depilacja Laserem Diodowym Coolite Pro z innowacyjną technologią światłowodową. Mamy również w ofercie zabiegi wyszczuplające na brzuch i boczki, oczyszczanie twarzy, zamykanie naczynek i wiele innych. Dbanie o wygląd to już nie tylko domena kobiet.

Zdjęcia: Salon Olwin

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments