Już w piątek, 24 maja, na mapę imprezowego Lublina powróci letni klub Plener. Czeka nas wiele atrakcji i świetnych artystów. I to nie tylko pierwszego dnia działania klubu.

Pierwsza noc w Plenerze upłynie pod znakiem miejskiej muzyki łączącej lżejszą odmianę dźwięków elektronicznych z r’n’b oraz hip-hopem. Wszystko za sprawą artystów związanych z kolektywem Flirtini. Wystąpią Jedynak, Spisek Jednego oraz Zeppy Zep.

Otwarcie Pleneru uświetni dwójka ciekawych wokalistów, którzy pomiędzy setami dj-ów zaśpiewają kilka utworów – Rosalie, wokalistka i kompozytorka mocno związana z poznańską sceną muzyczną oraz Gverilla, który przygodę z muzyką rozpoczął w zespole Mel Tripson, co pomogło mu wyjść poza hip-hopowe ramy. Występował już m.in. na Open’er Festival i Spring Break’u.

Sezon letni w Plenerze rozpocznie się pod znakiem dobrej muzyki klubowej. Przez najbliższych kilka miesięcy nie zabraknie imprez z muzyką techno, hip-hop, czy powrotów do lat 80. (popularny cykl Stranger Things – the 80’s night), 90. & imprez tylko z polskimi nagraniami.

W tym roku do letniego klubu zawitają m.in. Reni Jusis, Rasmentalism, kolektyw The Very Polish Cut-Outs czy zespół PRO8L3M, który 9 sierpnia zagra koncert na dużej scenie ze wyjątkową oprawą świetlno-multimedialną.

Otwarcie Pleneru rozpocznie się w piątek, 24 maja, o godzinie 20. Wejście kosztuje 10 zł. Osoby zapisane na listę facebook do północy wejdą za darmo.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments