PGE Ekstraliga odwołuje kolejne mecze w związku z epidemią koronawirusa. Zmagań żużlowców nie będziemy mogli oglądać na pewno do 17 maja. O nowych terminach meczów Ekstraliga poinformuje w najbliższym czasie.

– W przypadku zgody na rozgrywki będziemy na nie gotowi w nowym reżimie sanitarnym, bez udziału kibiców – poinformował Wojciech Stępniewski, prezes Ekstraligi Żużlowej na oficjalnym facebooku Speedway Ekstraliga.

Przypominamy, że sezon żużlowy oficjalnie miał rozpocząć się 3 kwietnia. To właśnie wtedy Speed Car Motor Lublin miał pojechać pierwszy, choć wyjazdowy mecz z Betard Sparta Wrocław. Tego samego dnia miało odbyć się również spotkanie forBET Włókniarz Częstochowa – MRGARDEN GKM Grudziądz.

We wtorek (21 kwietnia) Ekstraliga poinformowała o odwołaniu pierwszych, dwóch majowych meczy. To już pewne, że nie zobaczymy zmagań w IV kolejce zawodników z truly.work Stal Gorzów z forBET Włókniarz Częstochowa, a także Speed Car Motor Lublin z PGG ROW Rybnik. Początkowo mecz miał odbyć się w piątek (1 maja). Odwołane zostało również spotkanie z niedzieli (3 maja). To właśnie wtedy miał pojechać Betard Sparta Wrocław z Stelmet Falubaz Zielona Góra i MRGARDEN GKM Grudziądz z Fogo Unia Leszno.

Zobacz także: Stadion żużlowy w Lublinie po remoncie

Fot. Dominika Polonis/Archwium

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments