Kino Perła, Kino Vivo!Lublin, jak i kino na dachu CSK zapraszają mieszkańców Lublina i turystów na wspólne oglądanie filmów pod gwiazdami. Sprawdźcie repertuar kin i zobaczcie, na co warto się wybrać w najbliższym tygodniu.

Kino Perła

Od czwartku (12 sierpnia) do niedzieli (15 sierpnia) możecie zobaczyć filmy w Kinie Perła znajdującym się przy ul. Bernardyńskiej w Lublinie. Filmy rozpoczynają się około godziny 21 (po zachodzie słońca). Wstęp wolny.

Repertuar

Czwartek (12 sierpnia) – #tuiteraz

Piątek (13 sierpnia) – Sound of metal

Sobota (14 sierpnia) – 53 wojny

Niedziela (15 sierpnia) – O matko! Umrę!

Kino Vivo! Lublin

Kino plenerowe funkcjonuje również na dachu galerii handlowej Vivo! Lublin. Tam również możecie zobaczyć bezpłatnie filmy, które rozpoczynają się w każdy czwartek o godzinie 21. Film, który będzie można zobaczyć w czwartek (12 sierpnia) możecie wybrać w ankiecie na Facebooku galerii.

Kultowe Lato Filmowe

Letnie kino powróciło również na dach Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. W ramach Kultowego Lata Filmowego w czwartek (12 sierpnia) będziecie mogli zobaczyć „Wielki Szu”. Film zostanie wyświetlony o godzinie 20:30 na poziomie +4 CSK. Bilety możecie nabyć w cenie 8 zł w kasie CSK.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments