To będzie prawdziwy raj dla wszystkich miłośników wyprzedaży! Będzie można kupić między innymi antyki, artykuły motoryzacyjne, czy sprzęt AGD i RTV. W niedzielę (31 marca) na Targu Pod Zamkiem odbędzie się Wyprzedaż Garażowa. Początek o godzinie 6.

Na parkingu targowiska przy alei Unii Lubelskiej będziecie mogli sprzedać niepotrzebne przedmioty, które zalegają Wam w szafie czy garażu. Wyprzedaż umożliwia sprzedaż tych przedmiotów, jak i daje możliwość wymiany się nimi z innymi sprzedającymi. Każdy ze sprzedających sam ustala ceny, za jakie chce sprzedać dany przedmiot.

Podczas Wyprzedaży Garażowej będziecie mogli nabyć artykuły motoryzacyjne, książki, płyty, antyki, sprzęt AGD i RTV i pamiątki. Natomiast obowiązuje całkowity zakaz handlu artykułami, których sprzedaż jest powszechnie zabroniona, nielegalna, karalna lub koncesjonowana.

Co istotne, organizator nie pobiera żadnych opłat za udostępnienie miejsc handlowych. Do dyspozycji sprzedających będzie około dwudziestu zadaszonych stoisk. Wyprzedaż potrwa do godziny 15.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments