Zagrożenie koronawirusem wpłynęło to na funkcjonowanie wielu różnych firm, w tym również tych z branży gastronomicznej, które musiały zrezygnować ze sprzedaży stacjonarnej lub całkowicie zawiesić swoją działalność.

Na szczęście wciąż możliwa jest sprzedaż posiłków na wynos lub z dostawą dla domu, co dla wielu lokali gastronomicznych i firm cateringowych jest jedynym ratunkiem przed bankructwem w tych trudnych czasach. Jak jednak dotrzeć do klientów, jeżeli wcześniej nie mieliśmy w swojej ofercie tego rodzaju usług? Z pomocą przychodzi lokalny start up Dietomatic, który stworzył portal napudelkach.pl.

Czym jest napudelkach.pl?

To internetowy marketplace, czyli swoiste wirtualne targowisko, zbierające w jednym miejscu dostawców cateringu dietetycznego. Poprzez zaistnienie na tym portalu możliwe jest świadczenie usług online bez konieczności posiadania własnej platformy i budowanie w ten sposób rozpoznawalności własnej marki. Portal napudelkach.pl daje dostęp do tysięcy klientów jednocześnie, a także przejmuje w dużym stopniu odpowiedzialność za działania marketingowe, co pozwala na zwiększenie obrotów i zdobycie zaufania klientów w całym kraju, ponieważ portal ma zasięg ogólnopolski.

Dla przeciętnego konsumenta z kolei korzystanie z marketplace jakim jest napudelkach.pl to możliwość wyboru z pośród oferty różnych firm jednocześnie, a precyzyjna wyszukiwarka gwarantuje znalezienie propozycji idealnie odpowiadającej naszym oczekiwaniom. Zgromadzenie wszystkich najważniejszych informacji w jednym miejscu, a także szybkość i wygoda wyszukiwania sprawiają, że klienci regularnie korzystają z usług portalu. Co ważne, dzięki weryfikacji sprzedawców i płatności poprzez platformę, transakcje są w 100% bezpieczne.

Jakie wsparcie oferuje lokalnym firmom gastronomicznym portal napudelkach.pl?

W trosce o przetrwanie lokalnych firm gastronomicznych, właściciele portalu czyli lubelski start up Dietomatic, postanowili całkowicie bezpłatnie udostępnić swoją platformę wszystkim zainteresowanym, zarówno właścicielom firm cateringowych jak również innych lokali gastronomicznych z Lublina i okolic.

Dodatkowo oferują oni pomoc w działaniach marketingowych, zapewniając reklamę wszystkim lokalom gastronomicznym, które wyrażą chęć współpracy. W ten sposób szybko można dotrzeć do mieszkańców Lublina i poinformować ich o nowym sposobie funkcjonowania firmy, co bezpośrednio może przełożyć się na wzrost ilości zamówień. Każda firma z branży gastronomicznej, która chciałaby skorzystać z tej niezwykłej pomocy proszona jest o kontakt pod adresem mailowym kontakt@napudelkach.pl wraz z podaniem numeru telefonu. Znacznie usprawni to proces weryfikacji i przyspieszy rozpoczęcie współpracy, która jak wierzą właściciele portalu, pozwoli chociaż w pewnym stopniu odzyskać lokalom gastronomicznym tak ważną w tych trudnych czasach stabilność finansową.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments