Jeszcze możecie kupić bilety na wielki koncert na Arenie Lublin. Podczas Pop Areny wystąpią gwiazdy światowej sławy: Thomas Anders, Sandra, C.C. Catch, Fancy, Joy i Savage. Koncert odbędzie się w ramach Europejskiego Festiwalu Smaku.

– To już czwarty koncert, który wpisuje się w ramy festiwalu. Co roku staramy się wzmocnić klimat tematyki, jaką Festiwal Smaku przyjmuje – podkreśla Jacek Czarecki, prezes zarządu MOSiR.

W sprzedaży są jeszcze bilety na trybunie (79 zł, 119 zł), na miejsca siedzące na płycie (89 zł, 149 zł, 199 zł), sektor I5 i B5 (199 zł) oraz VIP Gold (549 zł). W ramach najdroższej opcji mamy zagwarantowane miejsca przy samej scenie oraz catering. Bilety na trybunę VIP obejmują miękkie siedzenia usytuowane naprzeciwko sceny na trybunach oraz catering.

Scena tegorocznego koncertu ma zostać znacznie rozbudowana w porównaniu do koncertów z poprzednich lat. Występujący na niej artyści będą wychodzić do publiczności. Pojawią się dodatkowe efekty pirotechniczne. Na scenie znajdzie się też wiele miejsca dla tancerzy.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments