W piątek (24 czerwca) i w sobotę (25 czerwca) w Vivo! Lublin będzie można wziąć udział w licznych atrakcjach przygotowanych w ramach powitania lata. Wydarzenie w oba dni potrwa od godziny 9:00 do 21:00.

Powitanie lata z VIVO! rozpocznie się w piątek (24 czerwca). Tego dnia dach galerii stanie się wielką strefą chillout, obowiązkowo z DJ-em i cocktail barem. Na zielonym tarasie pojawi się również tajemnicza budka telefoniczna, w której o godzinie 13:00 wystartuje pierwszy challenge, „nadzorowany” przez Łukasza Wdowiaka znanego jako Lukas TV.

Jakie będą kolejne wyzwania? Mniej lub bardziej zwariowane, ale na pewno pełne śmiechu i radości, np. „bon follow” w przestrzeni miasta, „100 za głos” czy taniec z owocem. Oprócz gwarantowanej zabawy i nietypowych zadań na tych, którzy ukończą je w określonym czasie, czekają nagrody – karty podarunkowe, zaproszenia do restauracji i inne niespodzianki.

To jednak nie koniec niespodzianek. Obok budki telefonicznej, tym razem na parterze obiektu, pojawi się drugi instaspot. Będzie to wielki różowy balon złożony z setek innych balonów. Można będzie zrobić tu zdjęcia na tle tej nietypowej scenerii oraz odebrać od hostess karty podarunkowe, nagrodę za zrobione w tych dniach zakupy.

Na tych, którzy wezmą udział w konkursie na Facebooku i zrobią sobie zdjęcie w jednym z dwóch przygotowanych w centrum handlowym instaspotów, czekają nagrody. Autor najlepszego ujęcia „odleci z VIVO!” – wygra lot balonem nad Lublinem oraz kartę podarunkową o wartości 1000 zł.

Dodatkowo, przez cały piątek i sobotę w godzinach otwarcia centrum, będą organizowane wyzwania, zabawy i konkursy. Specjalne promocje przygotowali także najemcy, będzie to więc okazja, aby w tych dniach wybrać się na zakupy i w prezencie otrzymać karty podarunkowe o wartości od 50 zł.

Zapoczątkowane powitanie lata będzie początkiem serii wakacyjnych atrakcji, organizowanych na tarasie widokowym VIVO! Będzie kino letnie, zajęcia fitness, animacje dla dzieci i wiele innych wydarzeń.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments