Już 4 lutego startuje kolejna, czwarta edycja cyklu „Poznaj Lublin z Przewodnikiem!/Explore Lublin with a Guide!”, w ramach którego mieszkańcy Lublina oraz turyści przybywający do naszego miasta mogą wybrać się na zwiedzanie wraz z przewodnikami zrzeszonymi w Lokalnej Organizacji Turystycznej Metropolia Lublin.

W harmonogramie spacerów znajdują się spacery w języku polskim oraz angielskim poświęcone m.in. najpopularniejszym zabytkom, legendom miejskim, Unii Lubelskiej, okresowi dwudziestolecia międzywojennego, a także utworom literackim poświęconym o Lublinie. Spacery w języku polskim odbywają się co sobotę o 13.00, natomiast w języku angielskim – w wybrane niedziele o 11.00.

Chętni na zwiedzanie będą mogli wziąć także udział w dwóch wycieczkach okolicznościowych dotyczącym romantycznych historii, a także szlaku kobiet związanych z Lublinem, które odbędą się kolejno 14 lutego oraz 8 marca o 18.00.

Wszystkie spacery startują z Centrum Inspiracji Turystycznej na Jezuickiej 1/3. Pełny harmonogram spacerów, informacje o biletach i inne informacje dotyczące programu znajdziecie na stronie internetowej https://przewodnik.lublininfo.com/

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments