Projekt Regał. Niszowe książki w Warsztatach Kultury

0
140

W dniach 16-31 stycznia Warsztaty Kultury w Lublinie zapraszają do swojej siedziby na ulicę Grodzką 7, gdzie w ramach projektu „Regał” odbędzie się niespotykana wystawa objazdowa połączona ze spotkaniami i warsztatami.

To pierwsze tego typu przedsięwzięcie, związane z promowaniem książki autorskiej, czytelnictwa i ilustracji. „Regał” odwiedził kilkanaście różnych bibliotek i galerii w całej Polsce. Pokazał czytelnikom ponad 100 wyjątkowych, niewydanych książek autorskich. W styczniu trafi właśnie do Lublina.

Książki prezentowane w ramach wydarzenia, to wypożyczone na czas wystawy/warsztatów dzieła artystów, które nie ujrzały świateł księgarń i być może nie ujrzą go wcale. Książki autorskie – przepiękne, zabawne, o głębokiej treści, nietuzinkowym wykonaniu, osobiste – wreszcie mają swoją szansę! Podczas wydarzenia będzie można poznać takie tytuły jak: „Obłędne koło”, „Wyjątkowa”, „Przygody Bartosza Listonosza” czy „Jesteś piękna ale…”.
Udział w wydarzeniu to niespotykana okazja do kontaktu z wcześniej niepublikowanymi, niepowtarzalnymi tekstami literackimi, możliwość spotkania autorów oraz duża dawka inspiracji dla twórczości własnej.

Kiedy: 16-31.01.2023 (z wyłączeniem weekendów) w godz. 9.00-16.00
Wstęp wolny.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments