Spektakl komediowy w gwiazdorskiej obsadzie. Prywatna Klinika będzie grana w piątek, 15 listopada w Centrum Kongresowym UP. W rolach głównych obaczymy Monikę Fronczek i Kasię Kołeczek, Klaudię Halejcio i Katarzynę Bujakiewicz.

Prywatna Klinika to inteligentna i prawdziwie śmieszna farsa, w której humor rozwija się aż po ostatnią scenę. Lekka treść, wyraziste postaci, zawrotne tempo, zaskakujące zwroty akcji oraz świetna obsada zapewniają rozrywkę na wysokim poziomie. Historia Harriet rozwódki mieszkającej w eleganckim mieszkaniu w Brighton, która rozwiązuje problemy finansowe dzięki wsparciu dwóch żonatych dżentelmenów i perfekcyjnie zorganizowanego kalendarza.

Kiedy jeden z nich zostaje unieruchomiony w łóżku przez złamaną nogę, a w progu mieszkania Harriet pojawia się dawno niewidziana przyjaciółka Anna wraz z niestroniącym od alkoholu mężem oraz niczego nieświadome zdradzane małżonki, spektakl staje się prawdziwym rollercoasterem emocji, pomylonych tożsamości, karykaturalnych sytuacji i arcyśmiesznych dialogów.

Sztuka napisana w 1983 r. przez mistrzów gatunku – Johna Chapman i Dave’a Freeman – nie traci na aktualności, a farsa na związki damsko-męskie bawi kolejne pokolenia widzów. Reżyserią zajął się Grzegorz Reszka, a za scenografię i kostiumy odpowiada Agnieszka Sasim.

Dwugodzinny spektakl dedykowany jest widzom do 18 roku życia. Obejrzymy go 15 listopada o godz. 17.30 i 20.30. Bilety są do kupienia od 70 zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments