W czwartek (14 listopada) w Teatrze Starym w Lublinie już po raz czwarty zorganizowano Galę Konkursu o tytuł „Podmiotu Przyjaznego Dużej Rodzinie”. Członkowie dużych rodzin z Lublina docenili firmy oraz instytucje, dzięki którym mają zniżki. Główną nagrodę otrzymał Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie.

Do udziału w konkursie „Podmiot Przyjazny Dużej Rodzinie 2019” zaproszone zostały wszystkie rodziny uczestniczące w Programie „Rodzina Trzy Plus”. Obecnie w Programie uczestniczy ponad 3,5 tysiąca dużych rodzin. Tym samym w głosowaniu udział wziąć mogło ponad 18,5 tysiąca członków dużych rodzin zamieszkałych w naszym mieście.

Głównym celem konkursu „Podmiot Przyjazny Dużej Rodzinie” jest wyróżnienie przedsiębiorców i instytucji, które współpracują z miastem oraz działają na rzecz aktywnego życia dużych rodzin z Lublina.

Podczas gali ogłoszeni zostali również laureaci konkursu plastycznego „Rodziny inspirują Lublin – Lublin wielu pokoleń” oraz konkursu fotograficznego „Lublin w zbliżeniu”.

Fot. Dominika Polonis

2Galeria zdjęć 2/6

Wczytaj kolejne zdjęcia

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments