Jeszcze przez ponad miesiąc będziemy mieli okazję podróżować po Lublinie miejskimi rowerami. Lubelski Rower Miejski wydłuża sezon rowerowy o miesiąc. Bicyklami pojedziemy jeszcze do 30 listopada. Wszystko dzięki słonecznej pogodzie.

Lubelski Rower Miejski posiada blisko 100 stacji zlokalizowanych na terenie Lublina i Świdnika. Dla mieszkańców naszego miasta to 951 rowerów znajdujących się w najbardziej uczęszczanych miejscach w Lublinie.

Z łatwością wypożyczymy rowery za pomocą aplikacji w telefonie, a każde pierwsze 20 minut jazdy zawsze mamy za darmo. Do dyspozycji mamy rowery klasyczne, tandemy i rowery dziecięce. Idealnie sprawdzą się podczas weekendowych spacerów w słonecznej aurze.

Do tej pory sezon na rowery miejskie w Lublinie kończył się wraz z nadejściem 1 listopada. Znikały one wtedy ze wszystkich stacji, a miłośnicy dwóch kółek musieli czekać na ich powrót do następnej wiosny. W tym roku decyzją władz miasta z Lubelskiego Roweru Miejskiego skorzystamy przez dodatkowy miesiąc. Będziemy mieć jeszcze cały miesiąc na jazdę miejskimi bicyklami.

fot. Materiały organizatora

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments