Roztańczony Lubelski. W rytmie latino na schodach Zamku

0
1417

Cafe Mi Musica Studio Tańca pod patronatem portalu Lubelski.pl stworzyło program spotkań tanecznych „Roztańczony Lubelski” w najatrakcyjniejszych miejscach Lublina. Zwiedzajmy nasze miasto tanecznym krokiem. Zaczynamy w tę niedzielę o godz. 17 na schodach prowadzących do Zamku Lubelskiego.

– Zapraszamy na spotkanie z nami, z muzyką, z tańcem. Wspólnie wybierzemy się podróż do gorącej Angoli, na słoneczną Kubę i Dominikanę. Wspólnie też poznamy najpiękniejsze zakątki Lublina i okolic. Nie może Was zabraknąć – zachęca do udziału Beata Mojsym, zawodowa tancerka z wieloletnim stażem, założycielka szkoły Cafe Mi Musica i organizatorka wydarzenia.

Jak podkreśla, taniec jest znakomitą formą wyrażania siebie. – Pozwala wyzwolić pozytywne emocje, pomaga również poskromić te złe. Taniec jest dobry na wszystko. Daje możliwość kontaktu z ludźmi, twarzą w twarz, kontaktu wzrokowego, kontaktu w ciele. To jest towar deficytowy ostatnimi czasy – mówi Beata Mojsym, założycielka szkoły Cafe Mi Musica.

Jeżeli chcecie wspólnie z przyjaciółmi, partnerem, koleżanką lub rodziną pobawić się w rytm gorących utworów latino, to ta impreza jest właśnie dla was. Nie martwcie się też, że nie znacie kroków. Trenerzy ze szkoły tańca chętnie udzielą wszystkim chętnym krótkich porad i pokażą kroki podstawowe.

1 lipca o godz. 17 spotykamy się na schodach Zamku Lubelskiego. Na kolejne, cotygodniowe spotkania zapraszamy o tej samej godzinie, najpierw na plac Po Farze, potem plac Litewski i plac Rybny. Więcej informacji już niebawem. Podajcie nam swoje propozycje ciekawych miejsc, w których możemy spróbować swoich tanecznych sił.

Wstęp wolny!

CAFE MI MUSICA

To szkoła, która stawia na naukę tradycyjnych wykonań najgorętszych tańców latynoamerykańskich, afrykańskich i karaibskich. Instruktorzy prowadzą w niej zajęcia z kizomby i semby pochodzących z Angoli w Afryce, sensualnej bachaty z Dominikany, tanga argentyńskiego, salsy kubańskiej i tańca orientalnego.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments