Ruszyły zapisy na Wielki Test Języka Angielskiego

0
207

Rozpoczęły się zapisy do kolejnej edycji Wielkiego Testu Języka Angielskiego “Challenge Accepted”.

Wielki Test Języka Angielskiego „Challenge Accepted” to wydarzenie cykliczne organizowane na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie od 3 czerwca 2016 roku . Inicjatywa jest skierowana do uczniów szkół ponadpodstawowych oraz studentów z całej Polski – z wyłączeniem żaków, absolwentów i pracowników anglistyki, amerykanistyki i lingwistyki stosowanej oraz kierunków pokrewnych. Poprzez udział w konkursie uczestnicy otrzymają szansę na sprawdzenie swoich umiejętności językowych oraz poszerzenie wiedzy z zakresu kultury krajów anglosaskich.

Test będzie się składał z etapu pisemnego, który zostanie przeprowadzony w formie multimedialnej i będzie polegał na rozwiązaniu 80 pytań zamkniętych jednokrotnego wyboru, z zakresu znajomości języka angielskiego minimum na poziomie B2/C1 oraz wiedzy dotyczącej kultury krajów anglosaskich.

Zgłoszenia uczestnictwa do konkursu można dokonać do 4 czerwca br. lub do wyczerpania limitu 400 miejsc. Zapisy odbywają się internetowo – poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie: www.umcs.pl

Na laureatów czekają dyplomy i atrakcyjne nagrody rzeczowe. Zwycięzcy pierwszych trzech miejsc otrzymają wysokiej jakości sprzęt elektroniczny (laptop, notebooki i słuchawki) oraz materiały promocyjne Uczelni.

Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna, która najpóźniej w dniu wysłania zgłoszenia ukończyła 15 lat. Serdecznie zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych do podjęcia wyzwania i sprawdzenia swoich umiejętności językowych. VI edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted” odbędzie się 6 czerwca br. w Auli Uniwersyteckiej Wydziału Prawa i Administracji UMCS.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments