Siostry Szydłowskie wygrały pierwszą edycję The Voice Senior (wideo)

0
3356
Fot. TVP

Siostry Szydłowskie, które wygrały pierwszą edycję programu The Voice Senior, pochodzą z Łodzi, ale Krystyna swoje życie i karierę związała z Lublinem. Zagrała ponad 100 ról w lubelskim Teatrze Muzycznym.

Pomysł, by siostry Szydłowskie wzięły udział w programie The Voice Senior wyszedł od córek dwóch z sióstr. Trafiły pod skrzydła trenerki Urszuli Dudziak. Nie spodziewały się dotarcia do rywalizacji finałowej. W finale wykonały piosenkę, w której miały szansę pokazać swój kunszt, czyli „The Shoop Shoop Song”, znanej z wykonania Cher.

Elżbieta to emerytowana nauczycielka chemii, a Jolanta była wokalistką zespołu „Primo Voto”. Z kolei Krystyna Szydłowska to znana lubelska artystka, która zagrała ponad 100 ról w Teatrze Muzycznym w Lublinie.

Muzyczną pasję i talent odziedziczyły po mamie, która również śpiewała. Jej marzeniem było, żeby córki kiedyś wspólnie stworzyły zespół wokalny, w którym będą występować razem. Niestety ich drogi na pewnym etapie życia się rozeszły. Muzyka była obecna w ich życiu, jednak w różnych muzycznych projektach realizowały się osobno. „Po maturze Krystyna przeprowadziła się do Lublina, gdzie rozpoczęła pracę w Teatrze Muzycznym. Ela i Jola pozostały w rodzinnej Łodzi. Ela została nauczycielką chemii, a Jola restauratorką. Po latach zdecydowały się zrealizować marzenia sprzed lat, stanąć na jednej scenie i zaczarować polską publiczność harmonijnym brzmieniem swoich głosów” – czytamy na stronie programu.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments