W sobotę (8 października) i w niedzielę (9 października) będziemy mogli wziąć udział w Giełdzie Minerałów „Skarby Ziemi”. Wystawców spotkamy w Hali Sportowej Centrum Kultury Fizycznej i Sportu Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (ul. Głęboka 31).

Na wydarzeniu znajdziecie minerały, skamieniałości i muszle z całego świat. To jednak nie jedyne atrakcje, bo będzie też autorska biżuteria i wyroby ozdobne z minerałów i skał. Dodatkowo znajdziemy akcesoria i półprodukty do wyrobu biżuterii: linki, okucia, sznury kamieni do nawlekania.

Wystawcy na Giełdzie Minerałów to pasjonaci, od których dowiesz się wszystkiego o skamieniałościach i muszlach. To także artyści – twórcy niezwykłej, autorskiej biżuterii, wyrobów ozdobnych i użytkowych, np. toreb skórzanych z biżuteryjnym wykończeniem, obrazów inkrustowanych kamieniami, ale też zakładek do książek.

W imprezie możecie wziąć udział w sobotę (8 października) w godzinach od 10 do 18, jak i w niedzielę (9 października) od godziny 10 do 17.

Bilety wstępu dostępne są w kasie biletowej podczas trwania giełdy w cenie 10 zł (bilet normalny) i 6 zł (bilet ulgowy). Płatność możliwa jest jedynie gotówką.

Fot. Dominika Polonis/archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments