W piątek (16 października) i w sobotę (17 października) Lublin będzie gospodarzem Monster Energy FIM Speedway of Nations, czyli międzynarodowych zawodów żużlowych. Wiemy, kiedy rozpocznie się sprzedaż biletów oraz gdzie i w jakiej cenie możemy je zdobyć.

Sprzedaż biletów na Monster Energy FIM Speedway of Nations będzie odbywała się wyłącznie internetowo, za pośrednictwem operatora Eventim.pl i rozpocznie się w piątek (9 października) o godzinie 20 czasu polskiego. W ramach jednego zamówienia będzie możliwość zakupu maksymalnie 6 biletów na dany dzień. Z uwagi na panującą w kraju sytuację, w sprzedaży znajdą się jedynie bilety normalne bez możliwości wyboru biletu ulgowego oraz dziecięcego.

Bilet na piątek kupicie w cenie 79 zł, a na trybunie głównej w cenie 170 zł. Bilety na sobotnie zawody kupicie w cenie 99 zł oraz 200 na trybunie głównej. Za bilety na oba dni zapłacicie 165 zł, a za trybunę główną 350 zł.

W związku z epidemią klub ma jedynie 4 miejsca dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, które na miejscu okażą orzeczenie o niepełnosprawności w znacznym stopniu. Takie osoby proszone są o kontakt mailowy na adres: niepelnosprawni@eventim.pl celem uzyskania potwierdzenia wejścia na mecz. Klub informuje również, że pod uwagę będą brane maile wysłane od 9 października od godziny 20:00

Na zawodach każdy kibic ma obowiązek posiadania maseczki lub przyłbicy od wejścia na stadion do czasu zakończenia zawodów. Organizator ma prawo kontroli realizacji tego wymogu.

Fot. Dominika Polonis/Archwium/Zdjęcie ilustracyjne

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments