Spotkajmy się, pograjmy! Ogólnopolski konwent gier w Lublinie

0
148

W sobotę (10 września) do Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zawita konwent gier. Wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Spotkajmy się, pograjmy” i rozpocznie się o godzinie 10:00.

W drugi weekend września w niemal 40 miejscach w Polsce ponad 30 Klubów Gier Planszowych organizuje wydarzenia pod wspólnym szyldem Spotkajmy się, pograjmy! W Lublinie zaprasza na nie Fundacja Animatorów i Twórców Kultury TRACH.

Zabierzcie rodzinę, przyjaciół, znajomych, zaproście sąsiadów i przyjdźcie spędzić miło czas przy grach planszowych, karcianych i plenerowych. Całkiem możliwe, że odkryjecie dla siebie nowe interesujące hobby. Przy doborze gier i poznawaniu ich zasad chętnie pomogą przeszkoleni organizatorzy.

Dzięki wsparciu polskich wydawców gier planszowych będą też atrakcje z nagrodami. Spotkajmy się, pograjmy! jest projektem non-profit. Udział w każdym wydarzeniu w ramach inicjatywy, jak i w zabawach z nagrodami proponowanych podczas niego jest bezpłatny. W ramach akcji nie będzie prowadzonej sprzedaży gier ani innych usług z nimi związanych.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments