Od piątku (11 czerwca) możecie skorzystać z wielu atrakcji w ramach sezonu koncertowego, który startuje w Wirydarzu Centrum Kultury. Występy zainauguruje duet songwriterek: Małgorzaty Penkalli i Magdaleny Gajdzicy, czyli Enchanted Hunters. Początek wydarzenia o godzinie 19.

Zespół Enchanted Hunters w 2012 roku wydał swój debiutancką płytę „Peorię”. Przez ostatni czas Enchanted Hunters pracowały nad materiałem w zupełnie nowej synth-popowej stylistyce, po raz pierwszy pisząc utwory w języku polskim. W ich utworach słychać zamiłowanie do ekwilibrystycznej polifonii, wyrafinowanych harmonii i nieoczywistej struktury. A wszystko to w ramach chwytliwego i wciągającego popu, często odwołującego się do złotego brzmienia lat 80.

Artystki otrzymały prestiżową nagrodę dla twórców muzyki filmowej Grand Prix Komeda na Festiwalu Filmowym im. Krzysztofa Komedy za muzykę do filmu „Małe Stłuczki”.

Bilety dostępne są w kasie CK, jak i na stronie internetowej.

Program

Piątek (11 czerwca), godz. 18:00 – Konfrontacje: Na rauszu, reż. Thomas Vinterberg.

Piątek (11 czerwca), godz. 19:00 – Enchanted Hunters

Sobota (12 czerwca), godz. 19:00 – Wirydarz CK: Impro Teatr Bezczelni

Sobota (12 czerwca), godz. 11:00 – Film dla dzieci: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu, reż. Moa Gammel

Niedziela (13 czerwca), godz. 19:00 – Wirydarz: Cuatro Manos

Niedziela (13 czerwca), godz. 16:00 – Karuzela Sztuki: Historie Żabki

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments