Czołowi lubelscy artyści ponownie spotkają się na deskach sceny operowej Centrum Spotkania Kultur. Będą zbierać fundusze dla chorych dzieci z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Świąteczny koncert charytatywny odbędzie się w czwartek (10 stycznia). Początek o godzinie 18.

– Warto przyjść na ten koncert, aby przede wszystkim pomóc dzieciakom, a przy okazji posłuchać pięknych aranżacji Tomka Momota i jego orkiestry. Usłyszycie między innymi tradycyjne kolędy, ale także znane piosenki świąteczne. Jestem podekscytowana, bo po raz pierwszy zaśpiewam jako solistka z orkiestrą Tomka, do tej pory śpiewałam w chórkach. Zaśpiewam mój utwór „Idą święta”. Nie mogę się doczekać, tym bardziej że na tej samej scenie pojawią się moi idole Majka Jeżowska i Piotr Cugowski – zaprasza wokalistka Agnieszka Wiechnik.

Na scenie wystąpią: Piotr Cugowski, Majka Jeżowska, Kamila Lendzion, Natalia Wilk, Michał Ostrowski, Tomasz Momot Orkiestra i Dzieci z Miejskiego Zespołu Żłobków w Lublinie.

– Pomagamy, bo warto pomagać! Tym razem chorym dzieciom. Wystąpią wspaniali artyści o wielkich sercach. W ich wykonaniu usłyszymy najpiękniejsze kolędy i utwory świąteczne. Nad całością koncertu pieczę sprawuje najcudowniejszy człowiek jakiego znam, wybitny muzyk Tomasz Momot. Liczymy na obecność ludzi o dobrych i wrażliwych sercach. Kochani przybywajcie! – mówi koordynator, Ewa Joanna Sobkowicz z Teatru Muzycznego w Lublinie. Organizatorem wydarzenia jest Piotr Mach.

Wstęp na koncert jest za okazaniem dowodu wpłaty. Minimalna kwota to 25 złotych. Przelew o treści: „darowizna” na konto STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ UNIWERSYTECKIEGO SZPITALA DZIECIĘCEGO W LUBLINIE. Wpłaty należy dokonać na numer konta: 81 1500 1520 1215 2005 3834 0000.

Wejście na koncert będzie możliwe również za dokonaniem wpłaty do puszki przed koncertem.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments