Po raz pierwszy od kilku lat mieszkańcy Lublina powitają Nowy Rok na placu Litewskim. Gwiazdami Sylwestrowej Nocy Przebojów będą Tomasz Momot Orkiestra oraz Natalia Wilk, Łukasz Jemioła i Tomasz Korpanty, którzy wystąpią w towarzystwie tancerzy lubelskiej formacji GAMZA. O oprawę muzyczną w klimacie tech-house zadba DJ Alan White.

Zanim zacznie się impreza na placu Litewski, o godz. 21 na placu Łokietka odbędzie się spektakl Fire Party – sylwestrowa propozycja dla rodzin z dziećmi. Pokaz fireshow połączony z elementami kabaretu, stand-upu oraz prezentacją pirotechniki scenicznej wykona siedmioosobowy zespół artystyczny w składzie: Jakub Szwed i Fundacja Sztukmistrze/Kolektyw LŁ.

Scena główna na placu Litewskim zostanie ustawiona tyłem do fontanny. Miejsce zabawy będzie wygrodzone barierkami, a o bezpieczeństwo zadbają przedstawiciele służb porządkowych. Dla uczestników przewidziano trzy wejścia na teren imprezy – od strony deptaka, ul. 3 Maja oraz poczty. Na teren imprezy nie można wnosić alkoholu, szklanych butelek, środków pirotechnicznych, ostrych narzędzi i innych przedmiotów, które mogą stanowić zagrożenie dla życia i zdrowia.

Sylwestrowa Noc Przebojów rozpocznie się o godz. 21 i potrwa do godz. 1.00.

Program

START godz. 21:00

godz. 21:00 – pokaz fireshow „Fire Party” | plac Łokietka

godz. 21:00 – DJ Alan White | scena główna pl. Litewski

godz. 22:30 – koncert Tomasz Momot Orkiestra oraz Natalia Wilk, Łukasz Jemioła, Tomasz Korpanty (część I) gościnnie wystąpią tancerze Formacji Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej „GAMZA”

godz. 23:55-00:10 – UROCZYSTE POWITANIE NOWEGO ROKU
godz. 00:10 – 00:30 – koncert Tomasz Momot Orkiestra oraz goście (część II)

godz. 00:30 – 01:00 – DJ Alan White

Powrót autobusem

W Noc Sylwestrową miejska komunikacja nocna będzie bezpłatna. Trasy przejazdów autobusów pozostaną niezmienione, natomiast zwiększy się ich częstotliwość. W godz. 22:00-2:00 autobusy będą odjeżdżać co 15 minut. Pełny rozkład nocnej komunikacji miejskiej w sylwestra dostępny jest na stronie: www.mpk.lublin.pl.

Fot. Urząd Miasta Lublin

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments