Po zabawie na placu Teatralnym i przy placu Łokietka, Sylwestrowa Noc Przebojów 2019/2020 wraca na plac Litewski, największy plac naszego miasta. Czeka nas wiele atrakcji muzycznych i nie tylko. O dobrą zabawę zadbają Poławiacze Pereł i Sztukmistrze.

Impreza sylwestrowa rozpocznie się 31 grudnia o godz. 21:00. Na scenie wystąpi Tomasz Momot oraz wyjątkowi goście: Natalia Wilk, Łukasz Jemioła i Tomasz Korpanty. Towarzyszyć będą im tancerze lubelskiej formacji GAMZA oraz pokazy ognia fireshow „Fire Party” w wykonaniu Fundacji Sztukmistrze. – Zadbamy o to, żeby tej nocy było gorąco. Na sylwestra przekażemy wam dużo energii i takim ognistym akcentem pożegnamy stary i przywitamy Nowy Rok – mówi Jakub Szwed.

Podczas koncertu sylwestrowego usłyszymy wyjątkowych artystów oraz orkiestry w nowej odsłonie i niecodziennym repertuarze. Muzycy przygotowali największe polskie i zagraniczne muzyczne hity at 70., 80. i 90. Autorem wszystkich orkiestrowych aranżacji jest Tomasz Momot. O oprawę muzyczną w klimacie tech-house na rozpoczęcie i zakończenie wydarzenia zadba Dj Alan White.

Wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny. Obowiązują zasady imprezy masowej. Za komunikację miejską również nie zapłacimy nic tego wieczoru. Trasy pozostaną niezmienione, jednak na ulice wyjedzie znacznie więcej autobusów.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments