Spektakle, koncerty, a także pokazy filmowe – takie atrakcje czekają na mieszkańców Lublina w sylwestra. Chociaż miasto zrezygnowało z plenerowej imprezy, w ten wieczór nie zabraknie atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Sprawdźcie, na co warto się wybrać.

Teatr Muzyczny w Lublinie

Teatr Muzyczny w Lublinie zaprasza na Wielki Koncert Sylwestrowy – Gala Straussa. Wydarzenie odbędzie się o godzinie 17 i 21.

O warstwę muzyczną zadba Orkiestra Teatru Muzycznego pod batutą Łukasza Sidoruka. W choreografiach zobaczymy tancerzy baletu. Na scenie pojawią się także artyści chóru i soliści: Kamila Lendzion, Dorota Laskowiecka-Urban, Dorota Szostak-Gąska, Paulina Janczaruk, Anna Barska, Jakub Gąska, Patrycjusz Sokołowski oraz Chór, Balet i Orkiestra Teatru Muzycznego w Lublinie pod kierownictwem Łukasza Sidoruka.

Bilety można nabyć w cenie 150 zł w kasie Teatru Muzycznego, pod numerem telefonu: 81 532 96 65.

Filharmonia Lubelska

Na koncert sylwestrowy zaprasza także Filharmonia Lubelska. To właśnie tam w piątek (31 grudnia) o godzinie 18 zagra Maciej Niesiołowski.

Muzyczne widowisko „W krainie czardasza” stworzone zostało przez Macieja Niesiołowskiego.

W koncercie weźmie udział Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Lubelskiej oraz dwie wybitne sopranistki Anita Maszczyk i Wioletta Białk.

Wieczór wypełni głównie muzyka operetkowa najbardziej znanych mistrzów tego gatunku m.in. J. Straussa, J. Offenbacha czy J. Gounoda.

Bilety na koncert do nabycia w kasie filharmonii za okazaniem paszportu covid (przekroczone 30% zajętości sali).

Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie

Teatr im. Hansa Christiana Andersena w Lublinie zaprasza na wieczór sylwestrowy dla rodzin z bohaterami spektaklu Pippi Långstrump Astrid Lindgren, w reżyserii Krzysztofa Rzączyńskiego, w tłuczeniu Katii Carnej. Wydarzenie odbędzie się w piątek (31 grudnia) o godzinie 17.

Po spektaklu odbędzie się zabawa z Pippi, Anniką, Tommym i innymi bohaterami, będzie można porozmawiać z aktorami i zrobić zdjęcia w scenerii spektaklu. Organizatorzy przygotowali słodkie niespodzianki, które ufundowały lubelskie cukiernie. Uczestnicy wieczoru proszeni są o przebranie się w stroje sylwestrowe i kostiumy.

Bilety są już w sprzedaży w serwisie Bilety24.pl oraz w kasie teatru w cenie 120 zł (za osobę). Kasa jest czynna od wtorku do piątku od godziny 8:30 do 12:00 oraz na godzinę przed każdym spektaklem i znajduje się na poziomie 0 Centrum Spotkania Kultur.

Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie

Na świętowanie ostatniej nocy 2021 roku zaprasza również Teatr Osterwy. Pierwsza opcja to propozycja dla tych, którzy lubią zacząć świętowanie wcześniej. O godzinie 17:00 aktorzy zagrają „Małe zbrodnie małżeńskie”, a wydarzenie zakończy się życzeniami noworocznymi z lampką szampana.

Druga opcja to noc sylwestrowa w Teatrze. O godzinie 20:00 zagrany zostanie spektakl „Małe zbrodnie małżeńskie”, a o resztę wieczoru zadba Waldemar Malicki i Przyjaciele koncertem „Wieczór namiętności i uśmiechu”. Do zespołu dołączą też aktorki teatru.

Program

Godz. 20:00 – 21:15 „Małe zbrodnie małżeńskie”

Godz. 21:15 – 22:00 Catering

Godz. 22:00 – 22:40 I część koncertu „Wieczór namiętności i uśmiechu”

Godz. 22:40 – 23:00 Przerwa

Godz. 23:00 – 23:50 II część koncertu „Wieczór namiętności i uśmiechu”

Godz. 23:50 – 00:10 Wielkie odliczanie, życzenia noworoczne i lampka szampana

Miejsca na sylwestra można zarezerwować pod numerami telefonów: 786 814 125 lub 885 250 253.

Kino Bajka

W piątek (31 grudnia) o godzinie 17 w Kinie Bajka będzie można zobaczyć przedpremierowo pokaz filmu „Matki Równoległe”. Dramat opowiada historię kobiet, które zostały matkami w tym samym dniu.

Bilety możecie nabyć w kasie Kina Bajka.

Klub Dom Kultury

Sylwestra można będzie spędzić również w klubowym klimacie. Na takie wydarzenie zaprasza Klub Dom Kultury. Impreza rozpocznie się o godzinie 20. Za Djką stanie DJ Bery i DJN. Bilety możecie nabyć na stronie goingapp w cenie 60 i 70 zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments