Informatyka, programowanie i kodowanie – nie masz w tych dziedzinach doświadczenia, a sądzisz, ze to jest to, czym chciałbyś się zajmować? Z pomocą przychodzi SmartNinja, międzynarodowa szkoła programowania, która chce pomagać wszystkim, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności IT, aby w ten sposób zwiększyć swoje możliwości zatrudnienia i awansu zawodowego.

Brak praktycznych umiejętności w tradycyjnym systemie edukacji – z tym muszą obecnie zmierzyć się przyszli technolodzy informatycy, żeby móc wykonywać swój zawód na wysokim poziomie. – Wiedza teoretyczna zdobyta na przykład na wydziałach uczelni wyższych jest czasami niewystarczająca lub po prostu nieaktualna, w stosunku do tego jak wygląda praca programistów w praktyce – mówią właściciele szkoły.

 

Programista, by mieć satysfakcjonującą pracę i wynagrodzenie, powinien wyróżniać się przede wszystkim zaangażowaniem. – Aby być programistą, posiadanie dyplomu uczelni wyższej nie jest koniecznością. Każdy, kto dąży do tworzenia nowych produktów cyfrowych i wartości może rozpocząć swoją karierę w tej dziedzinie, kończąc jeden z naszych kursów – podkreślają przedstawiciele SmartNinja.

SmartNinja w swojej ofercie ma wiele kursów m.in. p Web Development 1 (kurs tworzenia stron i aplikacji internetowych), kodowanie weekendowe oraz SQL i bazy danych. Kursy odbywają się zazwyczaj dwa razy w tygodniu po południu i są prowadzone przez instruktorów z doświadczeniem w branży.

Uczestnikami kursów SmartNinja są zazwyczaj ludzie, którzy chcą związać swoją karierę z kodowaniem i branżą IT. Są to zatem osoby, nieposiadające wcześniejszej wiedzy na ten temat. Inni potencjalni uczniowie to wszyscy ci, którzy nie są programistami, ale pracują z nimi na co dzień i chcą lepiej ich zrozumieć np. menedżerowie projektów, eksperci marketingowi, projektanci graficzni oraz osoby współpracujące z przemysłem IT.

Według SmartNinja, Kurs Web Development 1 jest najlepszym sposobem, aby uzyskać solidne podstawy kodowania, a uczestnicy kursu uczą się na nim tworzenia aplikacji internetowych od A do Z. Coding weekend jest kursem odpowiednim dla wszystkich osób początkujących, które chcą nauczyć się najbardziej podstawowych umiejętności kodowania lub sprawdzić czy programowanie jest dla nich.

Po ukończeniu kursów uczniowie, którzy wyróżniali się wśród najlepszych uczniów SmartNinja mają duże szanse na odnalezienie satysfakcjonującego zatrudnienia w renomowanych firmach IT.

SmartNinja jest również w Lublinie. Szkoła jest wspierana przez lokalne firmy IT, instytucje otoczenia biznesu oraz jednostki zrzeszające firmy z lokalnymi uniwersytetami jak np. Lubelska Wyżyna IT. Więcej informacji znajdziecie na stronie https://www.smartninja-lublin.pl/

Fot. Materiały organizatrów

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments