Targi Pracy w Lublinie. Najlepsze oferty pracy w jednym miejscu

0
509

Jesteś nowy na rynku pracy? Może chcesz zmienić dotychczasowe stanowisko lub zwyczajnie jeszcze nie znalazłeś tego wymarzonego zajęcia? Przyjdź na lubelskie Targi Pracy 2019.

Miejski Urząd Pracy w Lublinie wraz z Wyższą Szkołą Ekonomii i Innowacji w Lublinie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Lublinie oraz Wojewódzkim Sztabek Wojskowym, Ośrodkiem Aktywizacji Zawodowej w Lublinie zaprasza do udziału w XVI edycji Targów Pracy, które odbędą się w środę, 10 kwietnia 2019 r. w godz. 9.30 – 14.00 w Centrum Targowo – Wystawienniczym Targi Lublin S.A. przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie (Park Ludowy).

Osoby bezrobotne, poszukujące pracy na lubelskim rynku często korzystają ze spotkań z wystawcami organizowanych w ramach Targów Lublinie. Ubiegłoroczne spotkanie odwiedziło ok. 10 000 osób oraz 150 wystawców z różnych branży, którzy dysponowali ponad 1 000 ofert pracy.

Uczestnicy mogą rozeznać się w ofertach z branży IT, budownictwa, produkcji, telekomunikacji, usług oraz reklamy. Jak co roku w dostępnych ofertach pracy dominować będzie przede wszystkim branża handlowa, usługowa i finansowa, bo taka jest specyfika lubelskiego rynku pracy.

Podczas targów zarówno poszukujący pracy, jak i pracodawcy, będą mieli okazję nawiązania bezpośredniego kontaktu oraz przeprowadzenia pierwszych rozmów kwalifikacyjnych.

Udział w imprezie jest bezpłatny zarówno dla wystawców jak i osób odwiedzających.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments