Targi lokalnych sklepów vintage i second handów, wyprzedaż szafy znanej influencerki, wiosenny showroom z najmodniejszymi stylizacjami, porady stylisty, a także kreatywne warsztaty z przerabiania odzieży. Te atrakcje będą czekać na wszystkich, którzy w sobotę (21 maja) w godz. 9.00-21.00, odwiedzą VIVO! Lublin.

Modne targi w stylu vintage

Na terenie VIVO! Lublin odbędą się wyjątkowe targi, podczas których zaprezentują się najciekawsze sklepy vintage i second handy z Lublina i okolic. Każdy chętny będzie mógł zakupić odzież i dodatki z drugiej ręki i tym samym stać się posiadaczem nietuzinkowych ubrań, przy okazji pozytywnie wpływając na środowisko naturalne. Starannie wyselekcjonowana odzież i akcesoria z pewnością będą idealnym uzupełnieniem garderoby.

Wyprzedaż szafy influencerki Wiktorii Adaś, czyli moda z drugiej ręki

Podczas Vintage Day w VIVO! Lublin będzie można upolować także prawdziwe perełki z szafy popularnej influencerki – Wiktorii Adaś, która od ponad 7 lat działa w social mediach. Aktualnie prowadzi konto na Instagramie o tematyce fashion i lifestyle oraz studytoka na platformie TikTok. Tego dnia zaprezentuje ona również pomysły na stylizacje łączące najnowsze kolekcje z odzieżą z drugiego obiegu.

Wiosenny showroom – stylowy powiew świeżości

W programie wydarzenia nie zabraknie także wiosennego showroomu, czyli prezentacji modnych w tym sezonie stylizacji opierających się na nowych kolekcjach najemców VIVO!. Uzupełnione one będą o dodatki w stylu vintage.

Modowe porady stylistki

Jak wprowadzić styl vintage do swojej szafie? Jakie trendy będą obowiązywały w sezonie letnim? Jak tworzyć wygodne stylizacje, które sprawdzą się na każdą okazję? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań będzie można poznać podczas spotkania ze stylistką Mileną Bekalarską. Doradca wizerunkowy zaprezentuje outfity na różne okazje – do biura, na spotkanie biznesowe czy jogging. Dodatkowo, każdy chętny będzie mógł poprosić stylistkę o pomoc przy bieżących zakupach.

Kreatywne warsztaty z przerabiania odzieży

Podczas Vintage Day, wszyscy chętni, zarówno dorośli jak i dzieci, będą mogli wziąć udział w kreatywnych warsztatach przerabiania odzieży. Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się, jak nadać „drugie życie” ubraniom przerabiając koszulę na torbę na zakupy, kurtkę na torebkę czy spodnie na poduszkę.

Program

Godz. 9.00 – 21.00 – Targi oraz wyprzedaż szafy Wiktorii Adaś

Godz. 11.00 – 19.00 – Warsztaty z przerabiania odzieży i modowe porady Mileny Bekalarskiej:

Godz. 12.00 – 12.30 – Jak wprowadzić styl vintage do swojej szafy? / Jak zacząć przygodę z tym stylem i umiejętnie łączyć go z nowymi ubraniami. Diabeł tkwi w szczegółach.

Godz. 13.00 – 13.30 – Trendy lato 2022, Kilka słów i przykład stylizacji, która pokazuje trendy na najbliższy sezon.

Godz. 14.00 – 14.30 – Wygodnie i z klasa, Jak łączyć różne style na co dzień? Jak tworzyć wygodne stylizacje, które są eleganckie i sprawdzają się na wiele okazji?

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments