Teatr Andersena nie zapomina o swojej publiczności w świątecznym okresie. Dla najmłodszej publiczności przygotował między innymi spektakle w sieci i czytania performatywne. Sprawdźcie, co warto zobaczyć.

Program

Dziób w dziób – spektakl online w reżyserii Elżbiety Depty dostępny na platformie Bilety24.pl. non-stop do dnia 30 czerwca 2021r. Bilet jednorazowy za 10 zł upoważnia do dostępu do nagrania na okres 4 godzin zaraz po jego zakupie.

Świąteczne dekoracje z Lublina Plaza – cykl sześciu warsztatów świątecznych przygotowanych wspólnie przez Teatr Andersena i Lublin Plaza. Warsztaty są bezpłatne i emitowane na profilu Facebook teatru i galerii handlowej.

Bracia patrzcie jeno jak lalki śpiewają! – wspólne kolędowanie bohaterów naszych spektakli. W Wigilię Bożego Narodzenia, 24 grudnia o g. 9:00 na naszym profilu Facebook i kanale YouTube odbędzie się premiera nagrania wideo niezwykłej kolędy w wykonaniu lalek teatralnych, którą przygotowali nasi aktorzy. Emisja będzie dostępna bezpłatnie do Trzech Króli, 6 stycznia 2021r. do g. 20:00.

Bombka z Gwiazdką – świąteczne czytanki na dobranoc. Od piątku, 18 grudnia, co wieczór, o g. 19:00 na naszym profilu Facebook i SoundCloud do Wigilii Bożego Narodzenia, 24 grudnia będą pojawiać się nagrania audio opowiadań Maliny Prześlugi przygotowane przez nasz zespól aktorski. Wszystkie nagrania będą bezpłatne i pozostaną w sieci do Trzech Króli, 6 stycznia, do g. 19:00.

Opowieść Wigilijna Charles Dickens – czytanie performatywne fragmentów scenariusza archiwalnego spektaklu, w adaptacji i reżyserii Krystyny Jakóbczak, który miał swoją premierę 24.11.1996. To wyjątkowe wydarzenie przygotowane specjalnie na Święta Bożego Narodzenia dla naszych widzów. Premiera nagrania w czwartek, 23 grudnia o g. 12:00 na naszym profilu Facebook, kanale YouTube i na naszej stronie. Nagranie będzie dostępne bezpłatnie do niedzieli, 27 grudnia do godziny 20:00.

Fot. Materiały prasowe

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments