Teatr ITP zaprasza na Pizzę. Spektakl edukacyjny na KUL

0
199

W piątek (21 stycznia), sobotę (22 stycznia) i w niedzielę (23 stycznia) o godzinie 18 na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim zobaczyć spektakl edukacyjny „Pizza”. Spektakl ten opowiada historię miłości małżeńskiej, ale też zastanawia się nad istotą mężczyzny i kobiety.

„Pizza” to przewrotny, a zarazem intymny spektakl podejmujący temat miłości małżeńskiej, ale też samej istoty mężczyzny i kobiety. Sytuacja dzieje się sypialni w ciągu nocy. Ona i on jak zwykle spotykają się po skończonym dniu, by wspólnie udać się na spoczynek. Okazuje się, że tym razem zaśnięcie nie będzie takie proste. Noc się przedłuża, a małżonkowie zaczynają doświadczać swojej miłości. Zrzucają z siebie niepotrzebne ubranie, by w pełni stanąć przed sobą w prawdzie. Tym samym odkrywają sens i istotę swojego małżeństwa. Okazuje się jednak, że nie są w tym sami. Odwiedziny tajemniczych gości jeszcze bardziej podsycają ogień ich miłości, a także popychają ku dalszym rozważaniom.

Scenariusz do spektaklu napisał Mariusz Kozubek, a wyreżyserował go ks. Mariusz Lach SDB. Na scenie zobaczymy Dominika Borka, Paulinę Borowa-Misiarz, Marcina Struga oraz Rafała Dąbka i Wiktorię Janeczko (gościnnie).

W związku z epidemią liczba miejsc jest ograniczona dlatego konieczna jest rezerwacja wejściówek. Aby zarezerwować wejściówki należy wysłać zgłoszenie z podaniem tytułu, ilości osób, daty i godziny spektaklu pod adres: teatritp2001@gmail.com. Następnie skontaktuje się osoba odpowiedzialna za rezerwację w teatrze i poinformuje o sposobie odbioru wejściówek. Potwierdzenie zostanie wysłane mailem.

Ceną za wejściówkę jest ofiara na rzecz teatru. Organizatorzy proponują, aby nabywać je od 20 do 30 zł. Dzięki temu będą oni mogli realizować kolejne premiery.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments