„To jest gość”. Wyjątkowe spotkanie w Chatce Żaka

0
308

Już w środę, 15 maja, w ACK Chatka Żaka odbędzie się kolejne spotkanie z serii „To jest gość”, podczas których spotkamy wyjątkowych ludzi. W tym tygodniu gościem będzie Grzegorz Olifirowicz.

Grywalizator, szkoleniowiec, właściciel portalu tworzegry.pl, Grzegorz Olifirowicz, opowie o tworzeniu projektów grywalizacji i szkoleń m.in. dla Gamma Discovery, Kontestacji, czy Lubelskiej Fundacji Rozwoju. Towarzyszyć mu będą improwizatorzy.

Sam o sobie pisze: Uwielbiam szkolić i potrafię wydobywać z uczestników ich ukryte pokłady wiedzy i energii. Wiem jak pobudzać do działania. Grzegorz zajmuje się wdrażaniem elementów gier do biznesu, szkoleń, czy projektów. Jego ostatnia gra „Bohaterowie” uczy opowiadania interesujących historii.

Jest twórcą artykułów o tym jak można lepiej wykonywać swoją pracę w oparciu o grywalizację. Jego książka “Gamifikacja – 100 sposobów gamifikacji Twojego biznesu” stanowi zbiór 100 przydatnych technik, trików i mechanik wykorzystywanych przy tworzeniu gamifikacji.

Podczas comiesięcznych spotkań „To jest gość” zaproszeni goście dzielą się z publicznością opowieściami o swoim życiu i odkrywają nieznane oblicze swoich działalności. Komicy „remiksują” każdą z opowieści zamieniając ją w ciąg komediowych etiud, bez scenariusza, z polotem i żywiołowością w duchu improwizacji. Do tej pory swoimi historiami podzielili się Dariusz Jeż, Monika Stolat, Krystyna Szydłowska i Hubert Pyrgies.

Wydarzenie jest płatne. Bilety kosztują 10 zł w przedsprzedaży online oraz 15 zł w kasie w dniu spektaklu. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.30.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments