Jak spędzić walentynkowy wieczór? Jeśli jeszcze nie macie planów, przygotowaliśmy dla Was subiektywne last minute na walentynkowa randkę.

1. Bounce (ul. Mełgiewska 2C)

Bounce to po prostu plac zabaw dla dorosłych. Atrakcje, którym trzeba podołać w Bounce są wymagające, a nawet porównywalne do zajęć fitnessu, czy siłowni. Jest to świetny pomysł na walentynkową randkę, gdy lubicie ze swoją połówką aktywnie spędzać czas lub chcielibyście zmienić formę waszych spotkań.

2. LaserCity (ul. Bursaki 6D)

Laserowy Paintball jest to nowa forma atrakcyjnej rozrywki. Jeśli lubisz grać ze swoją połówką w gry na konsoli, wyjście do LaserCity będzie dla was idealną randką. Wyposażeni w broń laserową, nie musicie się martwić o siniaki, które są nieodłączną częścią klasycznego paintballu.

3. Escape room

To nowoczesna forma rozrywki komunikatywnej. Każdy Escape room ma swoją historię. Za pomocą podpowiedzi znajdujących się w pomieszczeniu trzeba wydostać się w jak najszybszym czasie z pokoju. Rozrywka pełna atrakcji, wymagająca myślenia i fantazji.

4. SPA Orkana (ul. Szaserów 2)

SPA Orkana, proponuje walentynkowy pakiet dla dwojga. W cenę pakietu wchodzą: pobyt w Strefie Wody i Saun NO LIMIT x 2, trzydaniowa kolacja w Restauracji Zielony Wiatrak x2, lampka wina x2. Cena: 170 zł za 2 osoby.

5. Basen (np. Aqua Lublin al. Zygmuntowskie 4)

Niektórzy sądzą, że idealne miejsce na randkę, by poznać partnera/partnerkę od stóp do głów, to właśnie basen. Z reguły kobiety wybierające się na randkę, starają się mieć idealny makijaż, który zakrywa niedoskonałości. Właściwie dlaczego? Skoro każda kobieta jest piękna. Wyjście na walentynkową randkę na basen wiąże się dla niektórych z odwagą oraz z dystansem do siebie. Ceny od 18 zł za bilet ulgowy, 23 zł za normalny.

6. Sauna

Relaks w strefie saun sprawi, że dalsza część dnia będzie lżejsza, a na pewno gdy spędzicie czas w saunie razem. Np. W SPA Orkana za wizytę w strefie saun za 75 minut zapłacimy od 18 zł.

7. Łyżwy – Ice Mania (Aleje Zygmuntowskie 4)

Romantyczna randka, rodem z filmu? To nic innego niż łyżwy. Ice mania zaprasza przez cały tydzień. Ceny biletów: normalny 12 zł/ 60min – dopłata 60 gr. za następną minutę.

8.Stand-up

Stand – up to komediowa forma artystyczna w postaci monologu przed publicznością. Klub Graffiti proponuje stand-up Błażeja Krajewskiego pt. “Komedia Pomyłek”. Cena – 40 zł w dniu wydarzenia.

9. Spektakl

Kulturalne wyjście na spektakl może być częścią walentynkowego spotkania we dwoje. Centrum Kultury zaprasza na Bezczelny Kinoteatr Projekt – Spektakl improwizowany, inspirowany filmem. Wstęp na wydarzenie jest wolny, a spektakl odbędzie się 14 lutego o godzinie 19. Wcześniejsze zapisy (do godziny przed wydarzeniem) w kasie Centrum Kultury.

10. Kolacja we dwoje

Dobry pomysł na walentynki to romantyczna kolacja dla dwojga. Dania pełne afrodyzjaków z pewnością rozpalą Wasze zmysły 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments