Od czwartku (5 listopada) zamknięty zostanie wlot ulicy Marii Curie-Skłodowskiej od strony skrzyżowania z ulicą Lipową. Zmiana organizacji ruchu potrwa do 10 grudnia.

Ul. Skłodowskiej na czas prowadzonych robót drogowych stanie się ulicą „ślepą”. Tym samym nie będzie możliwości przejazdu na wprost w obu kierunkach. Objazdy wyznaczone będą ul. Ofiar Katynia oraz Uniwersytecką. Komunikacja miejska nadal pojedzie ul. Lipową do Al. Racławickich i ul. Krakowskie Przedmieście.

Z ul. Okopowej będzie obowiązywał nakaz jazdy w lewo w ul. Lipową dla wszystkich pojazdów, z wyłączeniem komunikacji miejskiej.

Powrót drogowców na tarczę skrzyżowania ma związek z koniecznością dokończenia prac realizowanych w poprzednim, wrześniowym etapie. Z uwagi na kolizję światłowodu nie było możliwe zakończenie w terminie wszystkich zaplanowanych robót drogowych. Drogowcom pozostało do wykonania podpięcie kanalizacji deszczowej do ul. Skłodowskiej, ułożenie kabli teletechnicznych dla sygnalizacji świetlnej oraz wykonanie podbudowy i nawierzchni jezdni na połowie skrzyżowania.

Źródło: Biuro prasowe UM Lublin

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments