W piątek (9 lipca) w Vivo! Lublin ruszył punkt szczepień przeciw Covid-19. Klienci mogą zaszczepić się jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson przy okazji zakupów. Punkt zlokalizowany jest na poziomie 0 w aptece Super-Pharm.

Przed szczepieniem wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu. W punkcie szczepień, zlokalizowanym w VIVO! Lublin, mogą zaszczepić się wszyscy chętni, którzy do tej pory tego nie zrobili. Wystarczy, że wcześniej zarejestrują się przez Internetowe Konto Pacjenta, infolinię 989 bądź bezpośrednio na miejscu. Przed samym szczepieniem należy wypełnić niezbędną dokumentację i przejść szczegółową kwalifikację medyczną, na podstawie której zostanie podana szczepionka. Do dyspozycji klientów jest jednodawkowa szczepionka firmy Johnson&Johnson.

– Liczymy, że punkt szczepień zlokalizowany w naszym obiekcie będzie cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców Lublina i okolic, dzięki czemu wspólnie przyspieszymy powrót do normalności. Zachęcamy tym bardziej, że każdy zaszczepiony już na miejscu otrzyma certyfikat, który gwarantuje swobodne podróżowanie po krajach Unii Europejskiej. Dokument ważny jest 365 dni – mówi Katarzyna Wojciechowska-Wójcik, dyrektor VIVO! Lublin.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments