W stronę sensacji. Spotkanie z Robertem Kilenem w Domu Słów

0
320

Czart – to tytuł najnowszej książki Roberta Kilena, której tajniki będziemy mogli poznać w czwartek (14 listopada) w Domu Słów. Spotkanie autorskie rozpocznie się o godzinie 18.

Robert Kilen ukończył studia na Wydziale Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Od lat jest dziennikarzem radiowym i telewizyjnym. W różnych mediach realizuje swoje pasje do muzyki, motoryzacji, historii i podróży. Sam jednak przyznaje, że dopiero książka jest w stanie połączyć wszystkie zainteresowania w jedną całość. Dlatego kilka lat temu debiutował jako autor. Pierwsza książka „Krew Illapa” szybko stała się bestsellerem. Teraz przyszedł czas na „Czarta”.

Książka jest opowieścią o ataku terrorystów na Zamek w Lublinie, tajemnicach pałacu w Kozłówce, polowaniu na tytułowego Czarta oraz grach służb specjalnych z Polski i Rosji. Dowiecie się również, jak wyglądal zamach w podziemnej trasie turystycznej w Chełmie.

Spotkanie poprowadzi Maciej Tuora. Jest on o realizowane w ramach cyklu „W stronę” – cyklu literackich spotkań w Domu Słów, których głównym celem jest promocja literatury.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Fot. Materiały organizatora

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments