Słoneczna pogoda zachęca do wyjazdów i słodkiego lenistwa. Dlatego ostatnie tygodnie wakacji warto przeznaczyć na odpoczynek „pod chmurką”. Dzisiaj przedstawiamy wam 10 idealnych miejscówek na camping.

1. Camping Susiec

Baza oferuje ok. dwuhektarowy teren z domkami oraz polem namiotowym. Cena dobowego pobytu za osobę z własnym sprzętem to 15 zł (w cenę wliczony jest dostęp do zimnej i ciepłej wody). Na obiekcie znajduje się pawilon sanitarny z kabinami natryskowymi i toaletami. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość skorzystania z całodobowej opieki lekarza rodzinnego.

2. Camping Cezan

W Majdanie Sopockim Pierwszym pole namiotowe znajduje się w lesie w bezpośrednim sąsiedztwie zalewu. Ośrodek oferuje możliwość postawienia przyczepy campingowej oraz rozbicia namiotu z dojazdem samochodem do obozowiska. Na terenie znajdują się sanitariaty, umywalki, zlewozmywaki oraz natrysk na polu namiotowym. Po wcześniejszym uzgodnieniu, można przyjechać z czworonogiem bez dodatkowych opłat. Cena – 10 zł za osobę.

3. Pole biwakowe Pod strzechą

W Kryłowie, przy ulicy Krótkiej tuż przy granicy z Ukrainą znajduje się pole namiotowe. Obiekt czynny jest przez cały rok i oferuje wiele atrakcji, np. spływy kajakowe rzeką Bug i Huczwa. Na terenie jest miejsce na ognisko oraz wiata rekreacyjna z możliwością grillowania. Cena za osobę to od 10 zł do 20 zł.

4. Pole namiotowe Krasnobród

Pole biwakowe mieści się przy samym lesie w niedalekiej odległości od zalewu. Położone jest przy boisku sportowym. Teren jest ogrodzony, oferuje przyjaznym altanę, miejsce na ognisko, grill oraz duży zadaszony stołem. Cena za osobę to 7 zł, a toaleta i prysznic są wliczone w cenę.

5. Marina w Nieliszu

Hotel Marina w Nieliszu oferuje również miejsca na polu namiotowym w cenie: 15 zł za namiot za dobę, 30 zł za przyczepę kempingową za dobę. Na wyposażenie ośrodka składają się: toalety, prysznic, prąd, woda, przebieralnia, miejsce na grilla i ognisko, boisko do piłki siatkowej, letni ogródek piwny, dla kamperów i przyczep kempingowych miejsce do opróżniania pojemników z nieczystościami płynnymi. W pobliżu znajduje się także ogródek piwny oraz siedlisko ryb z możliwością połowu. Pole mieści się przy zalewie.

6. Port jachtowy w Kazimierzu Dolnym

Pole namiotowe przy porcie w Kazimierzu Dolnym znajduje się w bliskim sąsiedztwie rynku. Teren jest ogrodzony i dozorowany, dzięki czemu można tam bezpiecznie zostawić swoje rzeczy. Cennik pobytu na polu namiotowym wygląda następująco: młodzież powyżej 10 lat i osoby dorosłe – 15 zł, dzieci 4-10 lat – 10 zł, maluchy poniżej 4 roku życia – gratis. Za rozbicie namiotu 1-2-osobowego zapłacimy 10 zł za dobę, za 3-4-os. – 12 zł, 5-6-os. – 14 zł. Miejsce na samochód lub przyczepę kempingową kosztuje 15 zł, zaś pojazd z podłączeniem do infrastruktury – 27 zł. Podłączenie do energii elektrycznej to dodatkowy koszt 12 zł.

7. Słoneczna Białka

Ośrodek mieści się w okolicach jeziora Bialskiego. Pole kempingowe jest ogrodzone, z dostępem do prądu, łazienek, toalet i kuchni w obiekcie. Znajduje się tam również duży trawnik, na którym można grać w piłkę nożną i siatkową. Zapłacimy tu 10 zł za osobę za dobę i dodatkowo 15 zł za przyczepę kempingową lub 10 zł za namiot. Chcąc zostawić auto w pobliżu musimy dopłacić 8 zł za parking.

8. Pole namiotowe – Krasne Południe

Pole biwakowe składa się z dwóch miejsc. Jedno z nich położone jest wzdłuż brzegu jeziora, wyposażone jest w przyłącza prądu i w wodę. Drugie zaś mieści się w lesie sosnowym. Na terenie znajduje się bar, zapewniający turystom podstawowe wyżywienie oraz lodziarnia z goframi. Na pole namiotowe można zabrać ze sobą, bez dodatkowych opłat, nieuciążliwego psa (ważne szczepienie).

9. Pole namiotowe „Wyderka”

Pole znajduje się z pobliżu jeziora Skomielno. Teren jest ogrodzony, oświetlony i strzeżony. Do dyspozycji nocujących jest boisko do siatkówki i koszykówki, miejsce na ognisko oraz wędzarnia. Ceny w sezonie: osoba dorosła – 10 zł, dziecko 2-14 lat – 6 zł, namiot 1-2 os. – 6 zł, 3-4 os. – 7 zł, namiot dla 5 i więcej osób – 8 zł. Za przyczepę kempingową w zależności od rozmiaru zapłacimy 9 zł lub 12 zł. Za zwierzaka policzą nam dodatkowe 10 zł.

10. Ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy „Duet”

Pole jest ogrodzone i strzeżone. Znajduje się w sąsiedztwie zamojskiego ZOO w pobliżu rynku. Za miejsce na rozbicie namiotu zapłacimy tutaj 12 zł, za dobę pobytu: 12 zł -dorosły, 6 zł – dziecko w wieku 4-14 lat. Samochód kempingowy możemy postawić już za 35 zł, a przyczepę za 25 zł za dobę.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments