W niedzielę (12 września) Motor Lublin zmierzy się na domowym torze z drużyną Moje Bermudy Stal Gorzów. Będzie to drugie spotkanie w fazie play-off lubelskich Koziołków. Wiemy, kiedy rozpocznie się sprzedaż biletów na to spotkanie.

Sprzedaż biletów na rewanżowy mecz fazy play-off z Moje Bermudy Stal Gorzów będzie odbywała się internetowo, za pośrednictwem operatora  EventimePolska i rozpocznie się w środę (8 września) o godz. 20.00.

Bilety możecie nabyć w cenie 70 zł (bilet normalny), 50 zł (bilet ulgowy) i 140 zł (bilet na trybunę główną).

W związku z epidemią klub ma jedynie 4 miejsca dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, które na miejscu okażą orzeczenie o niepełnosprawności w znacznym stopniu. Takie osoby proszone są o kontakt mailowy na adres: niepelnosprawni@eventim.pl celem uzyskania potwierdzenia wejścia na mecz. Pod uwagę będą brane maile wysłane 8 września od godziny 20:00

Zakup biletu łączy się z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku w relacjach zdjęciowych i filmowych z wydarzenia oraz jest zaświadczeniem, że osoba dokonująca zakupu oraz uczestnicząca w meczu jest świadoma zagrożenia jakie niesie za sobą sport żużlowy.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments