W najbliższy weekend nie zabraknie imprez w Lublinie. Sprawdziliśmy, co oferują kluby na piątek (29 marca), sobotę (30 marca) i niedzielę (31 marca).

Rzut Beretem (ul. Hempla 5)

Piątek (29 marca):

W piątek organizatorzy zapraszają na imprezę odbywającą się pod hasłem: Daj mi tę noc. Początek imprezy o godzinie 21. Na parkiecie królować będą polskie hity. Pobawicie się między innymi do przebojów Manamu, Maryli Rodowicz, Bajmu, Reni Jusis i wielu innych czołowych artystów. Do godziny 22 do klubu wejdziecie za darmo.

Sobota (30 marca):

Sobota w klubie Helium to impreza pod nazwą: Szafa Gra. W ten dzień, impreza również startuje o godzinie 21. Do 22 wstęp jest za darmo. Rezydenci zagrają dla Was klasyki z lat 70., 80., 90. oraz roku 2000 jak i największe polskie hity. Klub zastrzega sobie prawo do selekcji gości.

Helium Club (Hempla 5)

Piątek (29 marca):

Piątek w klubie Helium to impreza pod hasłem: Hot In Here – Jack Daniel’s Fire. Rozpocznie się ona o godzinie 21. Na pierwszej sali tanecznej zagra dla Was Matt House oraz DJ Myros, natomiast na trzeciej sali pobawicie się przy muzyce Django oraz Dj-a Fine. Do godziny 22 wstęp za darmo.

Sobota (30 marca):

Sobota w Helium to impreza pod nazwą: We love Reggaeton. Start o godzinie 21. Największe hity Dona Ommara, Daddy Yankee oraz J Balvina zagra dla Was Django i Mr Czekolada. Cała impreza będzie utrzymana w klimacie reggaetonu. Gościem specjalnym imprezy będą tancerki z Caribbean Dream Dancers. Do 22 wejdziecie za darmo.

El Cubano (ul Hempla 5)

Piątek (29 marca):

W piątek czeka na Was impreza pod nazwą: Caribbean Night. Początek imprezy o 21. Gościem specjalnym wydarzenia będą tancerki z Caribbean Dream Dancers. Animację poprowadzą tancerze ze Studio Tańca Bonito Joanny Dąbskiej. Do godziny 22 wstęp bezpłatny.

Sobota (30 marca):

Tej nocy czeka na One Night In El Cubano. Początek o 21. Do godziny 23:30 zatańczycie do salsy, bachaty i kizomby. Podczas imprezy nie zabraknie tanecznych konkursów. Dla tych najodważniejszych pań czeka Ladies Challange. Naukę tańca i animacje poprowadzą tradycyjnie tancerze z Studio Tańca Bonito Joanny Dąbskiej. Do 22 wstęp free.

Klub Studencki Kazik (ul. Nadbystrzycka 40A)

Sobota (30 marca):

Tradycyjnie, jak co sobotę w Kaziku czeka na Was karaoke. Maryla Rodowicz, Rihanna, Zenek Martyniuk i Sławomir – ci artyści na pewno przewinął się przez muzyczną top listę. Karaoke rozpocznie się o godzinie 20. Wstęp wolny.

Klub 30 (ul. Jasna 7)

Piątek (29 marca):

W piątek w klubie 30 odbędzie się impreza pod batutą zespołu Band30+, który zagra największe polskie przeboje. Po zespole Band30+ imprezę przejmie DJ Dźwięk. Początek o godzinie 21. Do 23 za wstęp zapłacicie 10 złotych.

Sobota (30 marca):

Sobota w klubie30 to koncert pod nazwą: Tribute To George Michael. Początek o godzinie 19. Hity George’a Michaela zagra Mateusz Kowalczyk z zespołem. Projekt prezentowany był na terenie całej Polski i za każdym razem cieszy się dużą popularnością wśród fanów brytyjskiego artysty. Podczas koncertu nie zabraknie takich hitów jak Faith, Careless Whisper czy chociażby Fast Love. Bilety na wydarzenie znajdziecie w cenie 30 złotych w przedsprzedaży oraz 40 złotych – w dniu koncertu.

Na wydarzenie nie obowiązuje standardowa selekcja wiekowa. Wstęp jest od szesnastego roku życia, a poniżej tego wieku do klubu wejdziecie tylko z opiekunem prawnym. Klub zastrzega sobie prawo do selekcji gości.

Silence Club (ul. Radziszewskiego 8)

Piątek (29 marca):

W klubie Silence w piątek odbędzie się impreza międzynarodowa. Jej hasło to: International Party. Została zorganizowana przy współpracy z ESN UMCS. Start o godzinie 21. Imprezę poprowadzi DJ Młodziak. Czekają na Was liczne promocje na barze. Wstęp wolny.

Sobota (30marca):

W sobotę w klubie Silence odbędzie się Polskie Wesele. Poprowadzi je DJ Młodziak. Impreza, chodź klubowa, odzwierciedla prawdziwe wesele. Jest tort, szampan, szwedzki stół i para młoda. To wszystko odbędzie się pod przewodnictwem zespołu, który zagra na żywo. Osoby z listy Facebooka do godziny 22 wchodzą za darmo. Klub zastrzega sobie prawo do selekcji gości.

Niedziela (31 marca):

W niedzielę w klubie Silence odbędzie się Disco Ponad Wszystko. Start imprezy o godzinie 21. Imprezę poprowadzi DJ Młodziak. Tej nocy czekają na Was również liczne promocje na barze. Osoby z listy Facebooka do godziny 23 wchodzą za darmo. Klub zastrzega sobie prawo do selekcji gości.

Dom Kultury (ul. Krakowskie Przedmieście 19)

Piątek (29 marca):

W piątek w Domu Kultury wystąpi Małpa. Początek koncertu o godzinie 20. Małpa, właściwie Łukasz Małkiewicz to polski raper. Jest członkiem formacji Proximite, której był współzałożycielem. Współpracował między innymi z takimi wykonawcami jak 2sty, Bisz, Donatan, czy donGURALesko. Do Lublina Małpa powraca z koncertem promującym jego nową płytę – Blur. Bilety dostaniecie w cenie 35 złotych (I pula) oraz 40 złotych (II pula). Po koncercie Małpy odbędzie się impreza pod hasłem: Mam tak samo jak Ty.

Start o godzinie 22. Tej nocy pobawicie się przy muzyce R&B oraz rapie. Imprezę poprowadzą Raz Dwa i DJ Miłosz. Do godziny 23 do klubu wejdziecie za darmo.

Sobota (30 marca):

W sobotę czeka na Was koncert Clock Machine. Zespół wraca do Lublina ze swoim nowym albumem. Początek wydarzenia o godzinie 20. Clock Machine na płycie „Prognoza” stawia pytania o relacje międzyludzkie i zastanawia się jak odnaleźć wspólny język z drugim człowiekiem. Zespół ten graja tradycyjnego rocka połączonego z funkiem, a to wszystko podkreśla charakterystycznym wokalem Igora Walaszka.

Bilety dostaniecie w cenie 35, 40 oraz 45 złotych. Po koncercie odbędzie się impreza pod hasłem: Impreza dla smutnych ludzi. Start o godzinie 22. Tej nocy na drugiej sali tanecznej zagra Urban oraz Szabek. Do 23 wstęp wolny. Klub zastrzega sobie prawo do selekcji gości.

Paragraf 14 (Langiewicza 12)

Piątek (29 marca):

Organizatorzy tej imprezy zapraszają na piątkowe karaoke w Paragrafie. Start o godzinie 20. Jak na każdym karaoke nie zabraknie polskich jak i światowych hitów muzycznych. „Jolka, Jolka”, „Cykady na Cykladach” , „Miłość w Zakopanym” czy „Przez twe oczy zielone” – to tylko niektóre z nich jakie będziecie mieć okazję wspólnie zaśpiewać. Wstęp jest bezpłatny.

Shot bar U-Boot (Krakowskie Przedmieście 40)

Piątek (29 marca):

Organizatorzy tej imprezy zapraszają na piątkowe karaoke w Shot bar U-Boot. Start o godzinie 20:30. Na uczestników karaoke czekają największe przeboje polskiej i zagranicznej muzyki. Każdy może wybrać swój własny utwór jaki chce zaśpiewać. W tym miejscu karaoke prowadzą sami uczestnicy wydarzenia.Wstęp bezpłatny.

Klub Graffiti (Al. Piłsudskiego 13)

Piątek (29 marca):

W piątek czekać na Was będzie koncert Polskiej Wersji i Jano. Początek koncertu o godzinie 22 jednak do klubu wejdziecie już od 21. Polska Wersja to duet muzyczny wykonujący hip-hop. Powstał w 2012 roku w Warszawie z inicjatywy raperów Jana i Hinola. Bilety w przedsprzedaży dostaniecie w cenie 30 złotych. W dniu koncertu kupicie je za 40 złotych.

Sobota (30 marca):

W sobotę w Graffiti zagra zespół KAT i Roman Kostrzewski. Początek koncertu o godzinie 20. KAT to polska grupa muzyczna, powstała w Katowicach na przełomie 1979 i 1980 roku z inicjatywy gitarzysty Piotra Luczyka oraz perkusisty Ireneusza Lotha. Jako support przed KATem zagrają zespoły: Psychotype i Nuclear Holocaust. Bilety znajdziecie w cenie 50 i 60 złotych.

Niedziela (31 marca):

Niedziela w klubie Graffiti również upłynie pod znakiem koncertów. Tego dnia na scenie wystąpi Acute Mind oraz Walfad. Początek koncertów o godzinie 18. Acute Mind to zespół, który po ośmiu latach przerwy powraca na muzyczną scenę i pierwszy swój koncert po tak długiej przerwie zdecydował się zagrać w Lublinie. Usłyszycie również zespół Walfad. Powstał on w 2011 roku w Wodzisławiu Śląskim z inicjatywy Wojtka Ciuraja.

Bilety na koncert kupicie w cenie 20 złotych.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments