Motor Lublin ogłosił kiedy kibice czarnego sportu będą mogli kupić karnety na żużel na tegoroczny sezon. Dla osób, które wybrały Pakiet Korzyści sprzedaż ruszy we wtorek (18 stycznia) o godzinie 20:22 na stronie Eventim Polska i potrwa do 31 stycznia.

Po wskazanym terminie, czyli 31 stycznia, nie będzie możliwości zakupu karnetu z zastosowaniem zniżki. Kibice, którzy zakupili Pakiet Korzyści w poprzednich ratach będą mieli możliwość pierwszeństwa zakupu karnetów ze zniżką 40% przy niezmienionej cenie karnetu z roku 2020.

W ramach posiadanego karnetu będzie możliwość wyboru dopasowanej do siebie oferty. Obecnie nie ma informacji na temat obostrzeń sanitarnych, jakie będą dotyczyły od kwietnia, więc klub zdecydował się na brak numeracji na Stadionie Żużlowym przy Alejach Zygmuntowskich 5 (nie dotyczy Trybuny Głównej). Sprzedaż karnetów odbędzie się na konkretne wejścia, którymi kibice będą mogli wejść na spotkania domowe lubelskiej drużyny.

Wszystkie osoby które zakupią karnet będą miały możliwość wejścia na stadion pół godziny przed osobami posiadającymi jednorazowy bilet na dane wydarzenie.

By wziąć udział w sprzedaży należy wejść na wydarzenie, a następnie wpisać numer karnetu znajdujący się pod kodem QR oraz sektor, rząd i miejsce jako jeden ciąg cyfr (przykład: karnet na sektor A1, rząd 5, miejsce 10 o numerze 123456789 będzie miał kod 123456789A1510). Każdy karnet będzie upoważniał do zakupu jednego karnetu w ramach procesu zakupowego.

Bezpłatne wejścia dla osób niepełnosprawnych odbędą się za pośrednictwem biletów jednorazowych – osoby posiadające karnet dla osoby niepełnosprawnej będą jednak miały możliwość zakupu wybranego typu karnetu.

Ceny karnetów z zastosowaniem 40% zniżki

Karnet normalny – 192 zł (320 zł)

Karnet ulgowy – 150 zł (250 zł)

Karnet dziecięcy – 42 zł (70 zł)

Karnet Trybuna Główna – 414 zł (690 zł)

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments