Wojewódzki Konkurs Graficzny „Bliżej Chorych”

0
76

Stowarzyszenie Anthill w partnerstwie z Hospicjum Dobrego Samarytanina w Lublinie realizuje wydarzenie Święty Jan Paweł II – wartości i nauka wiecznie żywe – cykl wydarzeń w ramach 10. rocznicy kanonizacji w tym: Wojewódzki Konkurs Graficzny „Bliżej Chorych”.

Ideą wydarzenia jest zwrócenie uwagi na działalność poświęconą osobom dotkniętym chorobą nowotworową w ostatnim jej stadium oraz osobie nierozerwalnie związanej z reprezentowaniem ludzi Chorych i cierpiących – św. Janem Pawłem II.

– W misji pełnionej przez Hospicjum Dobrego Samarytanina od ponad 30 lat, przyświecała zawsze myśl naszego wielkiego rodaka – „Kiedy cierpią ludzie, kiedy cierpi człowiek, potrzebny jest drugi człowiek przy cierpiącym. Blisko niego.” Słowa te są hasłem wojewódzkiego konkursu, którego celem będzie wyłonienie projektu graficznego do oklejenia szyb wielopowierzchniowych w budynku Hospicjum – mówią organizatorzy.

Finał odbędzie się 15 sierpnia 2024 r., podczas którego nastąpi uroczyste odsłonięcie wykonanej grafiki, prezentację realizacji części prac związanych z zagospodarowaniem ogrodu i przestrzeni wokół budynku oraz przedstawienie dalszych planów związanych z udostępnieniem ogrodu dla Podopiecznych Hospicjum. W ramach wydarzenia odbędą się dodatkowo: Wykład poświęcony podejściu św. Jana Pawła II do chorych, wraz z wystawą dzieł konkursowych oraz koncert charytatywny.

Jak wziąć udział

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie graficznym organizowanym przez Hospicjum Dobrego Samarytanina i Stowarzyszenie Anthill. Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie grafiki naklejki na wielkopowierzchniowe szyby Hospicjum. Nagroda główna to 3000 zł! W konkursie mogą brać udział osoby indywidualne, organizacje oraz firmy.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zapoznać się z Regulaminem (do pobrania tutaj: https://www.anthill.com.pl/?p=7025), oraz zaprojektować naklejkę zgodnie z wytycznymi zał.3 do regulaminu ( do pobrania tutaj: https://www.anthill.com.pl/?p=7025 )

Prace należy przesyłać mailowo na adres: info@anthill.com.pl

Termin składania prac: 2.08.2024 r.

Rozstrzygnięcie konkursu: 7.08.2024 r.

Wszystkie niezbędne informacje zawarte są w Regulaminie.

Regulamin i pliki do pobrania na https://www.anthill.com.pl/?p=7025

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments