Wokalistka Agnieszka Wiechnik nagrała świąteczną piosenkę

0
340

W piątek (3 grudnia) premierę miała najnowsza piosenka lubelskiej wokalistki Agnieszki Wiechnik. „Dzyń, dzyń”, bo taki nosi ona tytuł powstała przy współpracy z producentem Mavooi i jest wprowadzeniem w klimat świąt Bożego Narodzenia.

– Napisałam muzykę i tekst, Mavooi zaaranżował i wyprodukował. Soczysty bas nagrał Michał Wąsik, basista Majki Jeżowskiej. Teledysk nakręciłam sama telefonem (śmiech). Poskładał mi go Rafał Pop – wyjaśnia Agnieszka Wiechnik, wokalistka.

Wokalistka do teledysku zaprosiła swoich uczniów, ponieważ oprócz tego, że tworzy własne utwory jest również lubianą nauczycielką śpiewu.

– Zaprosiłam swoje śpiewające dzieci do klipu i była super zabawa! W Mikołaja wcielił się tata uczennicy (śmiech). Piosenka jest zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Przypomina nam, że św. Mikołaj istnieje i jeśli się wsłuchasz i uwierzysz w magię świąt, to usłyszysz dzwoneczki sań Mikołaja, który do nas nimi pędzi – zdradza.

Tym wyjątkowym utworem artystka przypomina, że w tym pięknym czasie nikt z nas nie powinien być sam. – To już chyba taka moja tradycja świąteczna, ale chciałabym w każdym utworze świątecznym, którego jestem autorem, przypomnieć, że nikt nie powinien być sam w tym wyjątkowym czasie, więc pamiętajmy, by zajrzeć do sąsiada, czy czegoś nie potrzebuje. Zrób coś dobrego dla innych, wyrzuć z serca wszystkie urazy – przekonuje Agnieszka Wiechnik.

To jednak nie jedyny utwór świąteczny, który pojawi się przed Bożym Narodzeniem. – Napisałam je też dla innych. Za dni parę premiera świątecznej piosenki Ali i Oli Tracz „Wesołych Świąt”, a w poniedziałek (6 grudnia) grudnia premiera Nikoli Wiench „Magia Świąt”. Napisałam również sam tekst do piosenki świątecznej Rafała Koniecznego, który właśnie kończy produkować utwór. Wsparłam swoim głosem rodzinkę YouTuberów (kanał Ami Opowiada), nagrywając chórki w świątecznej piosence. Dużo się dzieje w tym roku – podsumowuje wokalistka.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments