Wokalistka Magda Welc prezentują kolejny utwór, który jest efektem współpracy z producentem Mariuszem Ostańskim. „Przyjacielu” to utwór, który zapoczątkował powrót do współpracy artystów i pomógł skrystalizować plany wydania wspólnej płyty.

Nowy utwór opowiada o przemijaniu i bólu, jaki zostaje w sercu po odejściu bliskiej osoby. To również sposób na pożegnanie się i zaakceptowanie, że nie ma jej już wśród nas. Do utworu powstał równie teledysk pokazujący bardzo szczere i prawdziwe oblicza artystów. Autorem tekstu jest ich przyjaciel Andrzej Herzberg, dzięki któremu się poznali.

– To nie przypadek, że właśnie teraz utwór ujrzał światło dzienne, ponieważ zawsze w tym jesiennym okresie wraca do nas ze szczególną mocą. Przywołuje wspomnienia, działa na wyobraźnię i powoduje, że chcemy zatrzymać się na chwilę w naszym codziennym biegu – mówi Mariusz Ostański, producent.

– „Przyjacielu” to utwór, który porusza każdą, nawet najmniejszą cząstkę, jaka się we mnie znajduje. Dociera do najbardziej zakopanych wspomnień, wywołuje emocje, których sama się nie spodziewałam, a potem otula mnie swoim spokojem i pociesza jak najlepszy “przyjaciel”, który zawsze jest obok, i na którego w każdym momencie mogę liczyć. Prawie dziesięć lat czekał na swoją premierę, a ja razem z nim. Teraz w końcu ujrzy światło dzienne i będzie mógł dotrzeć również do Waszych serc – podkreśla Magda Welc, wokalistka.

Fot.: Nika Maj

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments