Wokalistka Natalia Wawrzyńczyk nagrała kolejny singiel (wideo)

0
515

Natalia Wawrzyńczyk ma 15 lat, a na swoim koncie już kilka singli i debiut na wielkiej scenie. Obecnie artystka powraca do nas z najnowszym utworem “Przebiśniegi”, którego premiera odbyła się w marcu.

– Utwór ,,Przebiśniegi” opowiada o ludziach, którzy chowają swoją prawdziwą twarz pod tak zwanymi ,,maskami” i udają kogoś innego. Piosenka ma na celu pokazać odbiorcom, aby nie bali się przekazywać swoich prawdziwych emocji oraz uczuć – podkreśla Natalia Wawrzyńczyk, wokalistka.

Natalia pochodzi z gminy Wólka. Śpiewa od blisko 9 lat. W zeszłym roku swój talent rozwijała w programie The Voice Kids, gdzie trenowała pod okiem Tomsona i Barona. W marcu 2020 wydała utwór “Niedorosła miłość”. Teraz swoim fanom prezentuje “Przebiśniegi”.

Piosenka powstała we współpracy z wytwórnią Niebieski Label. – Producentem singla jest Piotr Madej – Patrick the Pan. Tekst i muzykę napisała Sara Kordowska. Piosenka jest dostępna na wszystkich serwisach streamingowych, między innymi Spotify, Tidal, Apple Music, Empik Music, jak i na YouTube – dodaje.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments