Wypadek na jeziorze Kisajno. Trwają poszukiwania jednego z najbogatszych Polaków?

0
2141
Fot. Agnieszka Woźniak-Starak / Instagram

Według doniesień, w nocy z soboty na niedzielę doszło do wypadku na jeziorze Kisajno. W wodzie znalazły się dwie osoby, które wcześniej pływały motorówką. Jak ustalono nieoficjalnie, jedną z nich może być znany producent filmowy Piotr Woźniak-Starak (“Bogowie”, “Sztuka kochania”), a prywatnie mąż dziennikarki TVN Agnieszki Woźniak-Starak. Druga osoba to młoda kobieta, której udało się wydostać na brzeg. Poszukiwania mężczyzny trwają.

Do wypadku motorówki na jeziorze Kisajno doszło w nocy z soboty na niedzielę. O godzinie 4 nad ranem policja dostała zgłoszenie od wędkarzy, którzy powiadomili o tym, że na jeziorze jest motorówka i zakłóca ciszę. Okazało się, że nikogo w niej nie ma, ale na brzegu znajdowała się 27-letnia kobieta z Łodzi. Według jej zeznań, pływała motorówką wraz 39-letnim mężczyzną z Warszawy.

Trwają poszukiwania mężczyzny. Jak nieoficjalnie pojawiło się w mediach, poszukiwanym mężczyzną jest Piotr Woźniak-Starak, czyli mąż dziennikarki Agnieszki Woźniak-Starak. Wieczorem poszukiwana mężczyzny zostały wstrzymane. Mają zostać wznowione w poniedziałek rano.

Więcej na ten temat znajdziecie tutaj

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments