Wystarczy jeden uśmiech. Magda Welc prezentuje nowy singiel (wideo)

0
401

„Wystarczy jeden uśmiech” to już trzeci opublikowany w tym roku singiel Magdy Welc. Najnowszą piosenkę wokalistka zaśpiewała w duecie z  kompozytorem i producentem Mariuszem Ostańskim. Premiera utworu odbyła się w czwartek (24 czerwca).

Utwór jest bardzo melodyjny, rytmiczny i wpadający w ucho. Bije z niego optymizm i pozytywna energia, a najważniejsze jest to, żeby umieć cieszyć się małymi, zwykłymi rzeczami. W klipie do utworu gościnnie wystąpił zespół UDS, który uczestniczył w tym samym finale programu „Mam Talent”, co wokalistka. Tancerze wnieśli do teledysku mnóstwo radości, świeżości i oczywiście uśmiechu.

Trzeci singiel lubelskiej artystki to całkiem inna piosenka niż wszystkie, które do tej pory wykonywała. – Kilka lat temu nawet bym nie pomyślała, że będę śpiewać tak wesołą i energiczną piosenkę, która przyniesie mi tyle radości. Jest wyjątkowa nie tylko pod względem stylu, ale również wykonania. To pierwszy utwór, który zaśpiewałam razem z Mariuszem w duecie. W końcu dał się namówić na większy udział w piosence niż chórki… i wyszło świetnie! To bardzo pogodny, optymistyczny i idealny na lato utwór. W teledysku też się dzieje. Jest dużo uśmiechu, zabawy i kolorów, a cały klimat został fantastycznie ujęty m.in. dzięki tancerzom grupy UDS, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować – cieszy się Magda Welc.

Z piosenki „Wystarczy jeden uśmiech” płynie bardzo pozytywny przekaz. – Chciałem w nim oddać również pogodny charakter Magdy,  to, jaka jest prywatnie, na co dzień. Ogólnie całe brzmienie osadzone jest dość klasycznie z dominującym, charakterystycznym motywem granym na wiolonczeli. Po wcześniejszych poważniejszych kompozycjach teraz pora na odsłonięcie naszej „jasnej” strony, w sam raz na letni czas. W końcu po ściągnięciu masek na twarzach widać uśmiech, którym można się dzielić i zarażać nim innych – wyjaśnia Mariusz Ostański.

– Gdy tylko otrzymałam propozycję współpracy z Magdą, którą pamiętałam jako zwyciężczynię tej edycji programu  Mam Talent, w której finale brali udział także tancerze UDSu, nie miałam wątpliwości co do współpracy przy klipie. Pozytywna odpowiedź na pytanie Mariusza dotyczące udziału UDSu w tym przedsięwzięciu, sama cisnęła się na usta.  Tancerze także zareagowali bardzo entuzjastycznie. Na planie zdjęciowym panowała bardzo sympatyczna atmosfera, a finalny efekt wygląda fantastycznie. Mam nadzieję, że nie jest to ostatnia wspólna produkcja UDSu z Magdą i Mariuszem – mówi Anna Łukasiak, choreograf Studia Tańca UDS z Lublina.

Pasją Magdy Welc od zawsze była muzyka, a śpiewanie towarzyszyło jej od najmłodszych lat. Już jako mała dziewczynka została laureatką wielu konkursów, w tym telewizyjnego programu Mam Talent! Po programie nawiązała współpracę z kompozytorem Mariuszem Ostańskim, czego efektem była wspólnie nagrana płyta z kolędami i pastorałkami. Scena jest dla niej miejscem, gdzie może uwolnić swoje emocje i dzielić się nimi. Historia lubi zataczać koło, a spotkanie z Mariuszem po kilku latach uwolniło emocje, które pokazały, że chcą razem tworzyć muzykę.

Mariusz Ostański to kompozytor-multiinstrumentalista, aranżer i producent muzyczny. Urodził się i pracuje w Lublinie. Jest laureatem Polskiej Nagrody Filmowej Orły 2013. Od lat tworzy muzykę filmową, reklamową i rozrywkową. Prowadzi Mariusz Ostański Studio Produkcyjne zajmujące się produkcją muzyczną i wideo. Prywatnie uwielbia teatr, muzykę filmową i uprawianie sportu.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments